Joomla ne reagira

Molio bih za pomoć one koji znaju u čemu bi mogao biti problem sa joomlom. Znači, kada uđem u administrativni panel (to mogu) i kliknem na neki članak ili kategoriju, svejedno gdje, ne mogu izići niti išta drugo raditi. Kliknem Close ili Save & Close, ništa, ne reagira. Do hostinga nije jer sam ga mijenjao, do brzine interneta također nije… Je li netko imao ovakav problem ili možda zna do čega bi moglo biti?

Jesi probao promjenit browser? Određeni editori znaju radit probleme u nekim browserima, barem sam tako čitao kod drugih ljudi.

O.o nikad nisam imao slican problem…
Jesi probao drugi browser ili update trenutni?
Jesi probao reinstall joomlu (i postavit na staru bazu) ?

EDIT: mrcina bio brzi za sekundu :smiley:

Iskljucio si si TinyMCE plugin

Mislim da znam što je problem, konfiguracijski fajl ti nije dobro ‘postavljen’ odnosno problem je kod toga što jednom pristupaš administraciji preko
http://www.tvoja-domena.com
a drugi put tvoja-domena.com, isprobaj promjenti url za administraciju, s www i bez www pa ćeš vidjeti.
U konfiguracijskom fajlu (configuration.php) bi trebao upisati pod:

var $live_site = 'http://www.tvoja-domena.com';

i pogledaj ostale konfiguracijske postavke.
(naravno pretpostavljam da je u pitanju joomla 1.0 ili 1.5.)
ps. pod “tvoja-domena.com” naravno upišeš ime tvoje domene :slight_smile:

Kao prvo, hvala na pomoći, ali…
Mrcino, probao sam mijenjati browser i nije u tome problem.
Poros, TinyMCE plugin je uključen.
Mikibm, probao sam sa mijenjanjem url-a i nije do toga.

A Stol3x, kako se radi reinstalacija joomle (i postavljanje na staru bazu)?
Još sam zaboravio reći da mi se taj problem pojavio možda kada sam prebacivao joomlu s verzije 1.7 na 2.5. I da se ne pojavljuje normalan tekst u tekst editoru u članku, nego sa onim oznakama kao u css-u!

Uspio sam riješiti problem. Ipak je Poros djelomično bio u pravu, TinyMCE je bio uključen i sve postavke su bile u redu, ali je opet bilo do njega, jer kada sam u postavkama editor promijenio u CodeMirror sve je radilo normalno. Odmah sam instalirao JCE tekst editor i sve je u redu. Ne znam šta je sa TinyMCE-om.
A Stol3x, ipak mi ne trebas objašnjavati kako se radi reinstalacija.
I kada sam napisao “sa onim oznakama u css-u”, mislio sam na html.

Hvala vam svima na pomoći!