Joomla - Nejasni problem

Poceo sam ucit Joomlu,stavio sam je na host,problem je u tome kaj se nista ne pokazuje sto sam napravio,npr. odlucio sam napisat article,napravio sam kategoriju za article i menu button,sve sam radio po uputama i nista se ne pokazuje na webu iako su postavke published,ovo je ta stranica:


, a besplatni host je

… jel mozda problem s hostom tj. fali mu nesto za joomlu ili u mojim koracima,stvarno vise nemam ideja.

Ja ne vidim izborničku stavku osim defaultne “Home”. Vidi ako ti je ta izbornička stavka koju si napravio objavljena u mainmenu.

Možeš članak staviti kao featured pa će se prikazati na naslovnici.

Imam vec menu koji se zove Main Menu,unutar Main Menu-a mi se nalazi Home i stavio sam novu stavku i to se prikazalo,medjutim kad napravim novi Menu, npr. nazovem ga Test i stavim neku stavku,taj menu se ne prikazuje,iako je stavljeno na published.

Pa jesi li tom novom meniju dodjelio poziciju gdje da se prikazuje u tvom predlošku!?
U Joomli meniji su zapravo moduli koje možeš objaviti-prikazati na raznim mjestima zadanim predloškom, tako da pretpostavljam da nisi dodjelio gdje da se prikazuje.

I još nešto da dodam, za Joomlu postoji bar dva pdf tutorijala na hrvatskom tako da nije loše ih malo ‘sažvakati’.