Joomla: Nova stranica na stari link(main menu)

kako sam bio skinuo gotovi template za joomla stranicu,povremeno naiđem na neki problem,naime u article manager želim napraviti novu stranicu na postojeći top menu(npr. kako se registrirati)ali ne znam kako u main menu/new/articles šta tamo odabrati,ako sam dobro objasnio fala

http://www.trazis-izazov.com/

Napiši o čemu se radi kada postavljaš pitanje. Nije Joomla jedini CMS na svijetu.

pa i nisi baš najbolje objasnio, imaš article? i dodao si ga u top menu? ne znam kakve veze ima main menu s time?

Gore je link na stranicu,na postojeći template želim napraviti svoju stranicu,ali ju moram prilagoditi,u top menu(ako sam dobro rekao) je “Kako se registrirati” ,ali prvo moram u Article manageru napraviti stranicu,nakon toga povezati na link u main menu -kako se registrirati- dakle na postojeći.Kako,pokušao sam na više načina,ali nije mi uspjelo,joomla je v1.5

kako postojeći article povezat s menijem?
odeš u main menu na new, odabereš tip articla na koji se linka, ako je to samo tekst radi se vjerovatno o Articles -> Article Layout
i dalje se s desne strane odabere koji article povezat sa stavkom menua

ne znam dal si to pitao i možda pišem gluposti, al samo želim pomoć

[quote=“ein”]kako postojeći article povezat s menijem?
odeš u main menu na new, odabereš tip articla na koji se linka, ako je to samo tekst radi se vjerovatno o Articles -> Article Layout
i dalje se s desne strane odabere koji article povezat sa stavkom menua

ne znam dal si to pitao i možda pišem gluposti, al samo želim pomoć[/quote]

To znam,ali kada odaberem neki od article layout,dobijem podlinkove(ili kako se već to zove) stavi miš na -kako se registrirati- u padajućem nizu vide se šta dobijem,ali ne ono šta ja hoću,hoću da kad se klikne,da se otvori ta stranica.Znaći kad kliknem na -kako se registrirati- otvori ta stranica,a ne na podlink -registracija-

jel to samo neki article o registraciji ili baš registracija korisnika?
ako trebaš registraciju kod odabira u menuu ne ideš na articles, nego na user, tamo imaš login, register i još neke sitnice

[quote=“ein”]jel to samo neki article o registraciji ili baš registracija korisnika?
ako trebaš registraciju kod odabira u menuu ne ideš na articles, nego na user, tamo imaš login, register i još neke sitnice[/quote]

Samo text,opis reg., ne reg. na stranicu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja