Joomla Pitanje (u vezi modula)

Ovako instalirao sam koponentu i MODUL frontpage slideshow,i sada je problem u modulu jer Nezz u koju cu poziciju staviti,ako stavim left ona mi se pojavi lijevo u meniju:POMOC HITNO u koju trebam staviti Pozocijiu?

cini mi se da nisi lepo formulisao pitanje…ili te barem ja nisam razumeo.

Ako imas problema sa tom komponentom/modulom za slideshow, ja ti preporucujem JA_Slideshow od Jomla art-a…

ako ne znas koju poziciju da odaberes, nadji demo tog template-a sto koristis pa tamo pogledaj koje sve pozicije postoje i gde se nalaze.

ma vidi nikako ne mogu ovaj svoj frontpage slideshow da stavim na pocetku kontas ???
nezz sta cu da uradim ,jedino da u modulu promjenim poziciju na banner al opet ne ide nevalja!znal ko hitno jeee???

odi pod edit template pa preview i pogledaj di su ti koej pozicije.
npr kod mene se ta poziciaj iznad članaka zove “breadcrumb” tak nekak. i staviš tamo i namejstiš samo da se prikazuje na home.

da znam to sve u mene pise banner
ali kada stavim na banner
onda mi se ne pojavljuje samo na pocetnoj!

Pomocc :frowning:

Pa u parametrima modula odaberi na kojoj stranici želiš da ti se modul prikazuje…

Btw, prouči malo Joomlu, to su elementarne stvari bez kojih ćeš svako malo imati probleme…

ali nema u parametrima , jedino poziciju da biram i tad mi se jedino premjesti

pocetnik sam,help

Mora biti u parametrima modula… Pogledaj sliku, možda ti bude jasnije… Cijelo vrijeme ti je pod nosom, samo treba malo gledati i čitati :smiley:

Al vidi sta pise u DESCRIBE:
After you install this module, publish it in the position in which you want Frontpage Slideshow to display.

NIss mi to nezz Vec samo pozicija
evo vidi koje imaju pozcije i nezz stay cu izabrati kada nema odgovarajuce

xpasswordx, miješaš neke stvari. Zmaj ti je dobro objasnio, čak ti je i screenshot dao.
Moraš odabrati stranice na kojima će ti se prikazivati taj modul, a position ti je samo mjesto na kojoj se modul prikazuje na odabranim stranicama.

Hvala…Radi…HVala jos jednom…Super ste!

LOCK

Gle, nije to jedini takav modul za Joomlu.

Ako s tim ne možeš postići što želiš, probaj drugi. Osim toga, jedna stvar ti mora biti jasna: ne možeš očekivati da ćeš instalirat Joomlu, stavit neki free template, nekoliko modula i da ćeš imat vrhunski sređen site…

Vidi kolko ih ima :wink: