Joomla pitanje

Ciao,

dali mozda netko ima ideju kako napravit module za prijavu administratora.

Znaci da se ne mora ici na
http://www.domena.com/administrator
,
nego da bude nekakva login forma na web stranici…

Unaprijed hvala na odogovoru,

Lp,
Ivan

pa imaš defaultni login modul. samo odi pod modules - add new i dodaj ga te aktiviraj.

da, ali mislim da ga taj modul nece redirektovati na admin panel… to je za obicne clanove…

Zar nije dovoljan samo link na tu administraciju. A možda je moguće kopirat taj dio koda sa domena/administrator i ubacit u neki modul za html text ili kako se već zove

Redirektat će ga ukoliko u postavkama modula postavi redirekciju na administraciju sajta :wink:

niste mi shvatili izgleda…meni treba automatski prebacit u administraciju, znaci da ostanem logiran…a ne da modul shvati “aha on je admin pa ga treba prebacit na login za administaciju”

grrr hehe

hoćeš nam objasniti zašto to želiš pa bi ti tada mogli dati neko rješenje. Ja trenutno ne vidim neku logiku zašto bi ti baš to trebalo:rolleyes:

Joomla od verzije 1.5 odvojeno hendla backend i frontend sessione - znaci cak ako si i kao superadmin ulogiran u frontend, dok odes u backend morat ces se opet ulogirati. To je (naravno) zbog sigurnosti.

Sad da li postoji neka ekstenzija koja radi to sto ti zelis ne znam - ali nikad ne znas. :slight_smile: Ni ja iskreno bas i ne vidim smisla previse u tome sto trebas…

Ne vidim ni ja smisla…ali tip koji zeli sajt zeli to imati… nemoze se i ciaos :))

Sve se može napraviti pa i to. Pitanje je samo želi li naručitelj za to izdvojiti izvjesnu sumu novca (1k kuna). Ako želi, javi se.

1k kuna to bi trebalo biti 1000 kn :S ? Za što, izradu modula ili? Al dobro imaš svoj cjenik…

Da, za izradu modula.

…ne vjerujem…pozdrav

Premalo ili previše?