Joomla poludila :S

Od sinoc imam problem na svojoj web stranici koja je rađena u Joomli, znači do sinoć je sve normalno funkcionisalo kad odjednom se sve pomiješa :S
Evo ii printscreen stranice da bi bilo Vam jasnije o čemu se radi:

Ako neko može ikako da pomogne, Hvala :slight_smile:

Najvjerojatnije se nešto u CSS kodu poremetilo, jesi li ti možda čeprkao po kodu?

Tek kad bih vidio kod možda bi ti ogao pomoći.

[quote=“Vacheron”]Najvjerojatnije se nešto u CSS kodu poremetilo, jesi li ti možda čeprkao po kodu?

Tek kad bih vidio kod možda bi ti ogao pomoći.[/quote]

Nisam kod ništa dirao, nego samo mi se ovo odjednom desilo na stranici, da nije mozda do template-a ?!

To ti je zbog toga što slušaš turbofolk. Joomla to ne voli:roflmao:

možda do template-a, al vjerovatno css
negje u css-u su definirane dimenzije ovih stupaca koji ti podivljali

ps. igraš travian :slight_smile:

[quote=“ein”]možda do template-a, al vjerovatno css
negje u css-u su definirane dimenzije ovih stupaca koji ti podivljali

ps. igraš travian :)[/quote]

Ali kada i u Admin panel udjem povecaju se slova, nije do velicine stranice to sam probao da vidim, nego pola su “normalna” pola su povecana.

igram travian, na prvom bh. serveru :slight_smile:

Turbofolk 100%
Najlaklše i najbrže digni jučerašnji backup ili razmisli što si čeprkao.

[quote=“Arness”]Ali kada i u Admin panel udjem povecaju se slova, nije do velicine stranice to sam probao da vidim, nego pola su “normalna” pola su povecana.

igram travian, na prvom bh. serveru :)[/quote]

kao što neko prije rekao… kad bi vidili css možda bi mogli reć nešto pametnije

[quote=“poros”]Turbofolk 100%
Najlaklše i najbrže digni jučerašnji backup ili razmisli što si čeprkao.[/quote]

Problem je u tom što sam jučer bio prezauzet da nisam ništa radio na stranici niti “čeprkao” šta na njoj :slight_smile:

A tko je ako nisi ti?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja