Joomla problem

koristim template koji se nalazi u privitku… nalaze se i dvije slike na kojima se vidi problem… ispod naslova članka ostaje veliki prazni prostor (slika 2, označeno crvenom bojom) koji bi htio ukloniti… to se dogadja kod svih clanaka osim kod onih koji se nalaze na naslovnoj stranici (slika 1) … ako netko zna kako da se to rijesi bio bih zahvalan :zbunj:

pa jel si mogao naći lošiji template? i slike su ti male pa se ne može vidjeti o čemu se konkretno radi

ovo je originalni template… izgleda kako izgleda ja sam ga preradio da igleda sasvim lijepo… ali to nije bit… a na slikama se dovoljno vidi ono sto sam opisao i rijecima, dakle kod svih clanaka (osim onih na naslovnoj stranici) se pojavljuje preveliki razmak između naslova i teksta… zato sam i stavio template u atacment, jer se iz slika svakako ne moze vidjeti nista posebno osim vec opisanog…

probaj ovaj kod ubaciti u template.css

.full-article *{clear:none!important;}

[quote=“Lego”]probaj ovaj kod ubaciti u template.css

.full-article *{clear:none!important;}

[/quote]

probao sam… nazalost sve po starom ostalo

a jel moguće da su globalne postavke članaka postavljene tako da se to ne vidi?
odeš u neku kategoriju članaka, koju ne prikazuje dobro i pod parametars pogledaš što mu namješteno da prikazuje

[quote=“ein”]a jel moguće da su globalne postavke članaka postavljene tako da se to ne vidi?
odeš u neku kategoriju članaka, koju ne prikazuje dobro i pod parametars pogledaš što mu namješteno da prikazuje[/quote]

ne… sve su postavke defaultne, odnosno svi su clanci bez kategorije… i to se desava samo na ovom templateu, tako da je definitivno nesto do templatea…

EDIT: riješeno:

[i]In main.css, line 336, delete this code :

.article-content {
clear:both;
}[/i]

eto ipak sam pomogao nekak :smiley:

hvala na pomoci :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja