Joomla, Produktkatalog

Potrebno mi je nesto u stilu eShop, sa razliko da nema prodaje preko interneta.

Baza:
[list]
[:njcbe7v5]kategorija[/:m:njcbe7v5]
[:njcbe7v5]produkt[/:m:njcbe7v5]
[:njcbe7v5]boja (mogucnost da se vise boja izabere)[/:m:njcbe7v5]
[:njcbe7v5]velicina[/:m:njcbe7v5]
[:njcbe7v5]fotos[/:m:njcbe7v5][/list:u:njcbe7v5]

Posetioci mogu da sastavi listu sta ih interesuje od produkta i posalju je putem interneta.

Ako mislite da mozete tako nesto da programirate onda mi se javite.

Onda cemo u detalju da poricamo i da se dogovorimo koliko oko cene.

Ako radiš u joomli kako si naveo u naslovu onda bi ti tu pomogao virtuemart komponenta za joomlu

To sam upravo skoro postavi. Ili ja neznam sve da podesim ili mi fale par komponenta za ono sta ja zelim. Jer shop moze da se podesi da radi kao katalog. Ali onda mi fali mogucnost da se artikili izaberu i postave u listi koja bi mogla da se posalje.

pozdrav

Morša postaviti način plaćanja dostavom ostale opcije plaćanja isključiš. Tad ti se ne prikazuju kartična plaćanja nego plaćanja dostavom. Onda ti to radi kao narudžba. U ini jezičnoj datoteci možeš izmjeniti smisao naziva umjesto plaćanje dostavom možeš nazvati na primjer interesira me proizvod ili kako već hoćeš. Možeš nekim modulima i pluginovima izmjeniti naziv da se prikazuje drugačije.

Da bude katalog to sam naso gde da se podesi. Ali ovo sto ti pises to nisam uspeo da podesim.

Da ne otvaram novu temu, da li si nasao katalog i meni bi isto tako trebalo kako si opisao ?