Joomla Theme Problem

Pozdrav svima. Prije svega, ja sam Muhamed, imam 18 godina.
Napravio sam website !!! Znaci Joomla CMS i tema “Rockettheme” katalog.

DEMO:
http://demo.rockettheme.com/

• Izaberite “Apr 09 - Mynxx” template pa pogledajte.

Znaci problem je u tome sto sam iskljucio ovu opciju: Pogledajte sliku :

Ako znate kako da to ukljucim opet, molim da mi pomognete i kazete.
Ili sam mozda iskljucio neki module, plugin !!:S
Eto nadam se da sam objasio lijepo i da cete razumjeti !!! Hvala

Mislim da se radi o poziciji modula “Scroller”.

Evo slika MODULA…

Malo je mala, pa je ZOOM i pogledajte !!!:S

Znaci NAPRAVIO SAM Hvala drugar… Puno hvala… !!! TO je ta opcija… Bila je ukljucena, ali nesto unutar nje nije valjalo XD

Hvala i pozdrav, moderatori, admina, MOZE LOCK !!!

kad bi znao što si isključio možda bi ti i mogao pomoći.
Drugo na rockettheme imaš i sve o pojedinim dijelovima - modulima za pojedine teme, kako rade i kako izgledaju.
Uglavnom bilo bi dobro kad bi napisao koja komponenta-modul neradi.

Pozdrav!
Također imam jedan problem sa jednim templatom.
Uglavnom skinuo sam temu hivemind. I sve radio ok, no kada recimo napravim u gornjem djelu stranice linkove i kada kliknem na neki od njih, oni me odvedu na tu stranicu (article). Ali nemam linkove za nazad znaci da pise Home -> Features.

Uglavnom postavit cu sliku pa ce biti vise jasnije.
Gledao sam u opcijama da li nesto trebam ukljuciti ali nisam nasao rjesenje.

Prva slika je kako bi trebalo biti, a druga kako je kod mene.

U upravljanju modulima pronađeš main menu i objaviš ga na svim stranicama a ne samo na naslovnici.

Zahvaljujem se na pomoci!
Nakon jos malo googlanja, shvatio sam da moram na modulima odabrati New i onda klik na breadcrumbs i oznaciti za sve stranice kako si mi gore naveo.
Jos jednom se zahvaljujem.
Pozdrav.

[quote=“Kensai”]Zahvaljujem se na pomoci!
Nakon jos malo googlanja, shvatio sam da moram na modulima odabrati New i onda klik na breadcrumbs i oznaciti za sve stranice kako si mi gore naveo.
Jos jednom se zahvaljujem.
Pozdrav.[/quote]

Ja iz tvoje slike nisam skužio da se radi o breadcrumbs…no bitno je da si riješio

Rijesio jedan problem naisao na drugi.
Otisao sam na main menu -> New -> Article ->Article Layout te napravio link da se zove Test1.

Onda sam otisao na Content -> Article manager -> New i napravio tri articla Test1, Test2, Test3.

Unutar articla test1 gdje se upisuje tekst sam napisao test2 jer želim da me odvede na stranicu Test2.

Znaci oznacio sam rijec Test2 kliknio na insert/edit link i pod link URL upisao: index.php?option=com_content&view=article&id=9 i sve usnimio

Kada kliknem na link Test1 odvede me na stranicu od Test1 articla, gore ispod izbornika mi lijepo pokazuje da se nalazim na Home -> Test1.

E sada kada kliknem na link Test2 koji se nalazi unutar teksta na stranici Test1, link me odvede na stranicu Test2, ali sada mi i dalje stoje Home -> Test1 umjesto da napiše Home -> Test1 -> Test2

Postavio sam slike problema

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja