Joomla: ukloniti naslov "Article" nakon sto u article ubacim link na drugi article?

Problem je oko prikaza naslova “Article” nakon sto u article ubacim link na drugi article.
Evo slika:
http://img651.imageshack.us/i/capturemzl.jpg/

Znaci ovo “Vicevi” je linkani article unutar articla, a ovo iznad “Articles” ne mogu nikako maknuti. Probao sam u Articles options hidat opcije za naslov, ali onda uklonim samo ovo gdje je naslov Vicevi ali naslov Articles uvijek ostaje.

Hvala na pomoci!

LP!

Ako oćeš za sve article (članke) uklonit naslove ta opcije je u Article manager->Parametars

Ako oćeš za svaki članak imat posebno, uđeš u taj članak i s desne strane imaš Parametars (advanced), tamo odebereš što se prikazuje što ne

[quote=“ein”]Ako oćeš za sve article (članke) uklonit naslove ta opcije je u Article manager->Parametars

Ako oćeš za svaki članak imat posebno, uđeš u taj članak i s desne strane imaš Parametars (advanced), tamo odebereš što se prikazuje što ne[/quote]

Ma to znam, nije mi problem maknut naslov pojedinog articla, vec je problem maknut naslov Aritcle koji se pojavljuje iznad (vidi na slici). Iznad clanka Vicevi se pojavi naslov Articles kojeg ne mogu ukloniti. I to se desava samo kod slucaja kada unutar articla dodam jos jedan tj. link na njega.

po onoj slici ne mogu skužit što je tamo naslov "Articles"
imaš naslov članka, sekcije i kategorije
vjerovatno ti uključeno da se prikazuje i naslov kategorije ili sekcije iznad naslova članka
ovo nisam skužio… kad unutar articla dodaš link na njega? onaj readmore ili što?

[quote=“ein”]po onoj slici ne mogu skužit što je tamo naslov "Articles"
imaš naslov članka, sekcije i kategorije
vjerovatno ti uključeno da se prikazuje i naslov kategorije ili sekcije iznad naslova članka
ovo nisam skužio… kad unutar articla dodaš link na njega? onaj readmore ili što?[/quote]

Pa znas da unutar svakog clanka dolje na dnu imas button “Articles” gdje izaberes articleas tj. link od nekog drugog clanka.
Npr. imam na naslovnoj neki komadic teksta, a ispod teksta je link “Vise” tj taj moj articles pa klikom na njega dobijemo cijeli taj clanak i tu se javlja taj problem, sto on pokaze normalno taj clanak s naslovom, kategorijom itd…, ali iznad toga se jos pojavi
zasebni articles s naslovom “Articles” (to nemam kreirano nigdje).

Evo jos jedna slika (crveno, uokvireno ne zelim da mi se prikazuje):

http://img8.imageshack.us/i/capture2uc.jpg/

Jel imaš ti kategoriju koja ti se zove “Articles”?

Nemam, reko sam to u gornjem tekstu.
Mozda se ta stvar radi sa Read more buttonom, ali mi on ne funkcionira, ne pokazuje se link read more nakon sto sam ga ubacio u sadrzaj. Koristim JCE Editor.

Dali koristiš neki modul ili plugin za prikaz ovog artikla?

Grafički i Web dizajn

Pa pogledaj u kod i vidi sta je to i odakle dolazi, pa napisi ovdje.

Ti je možda ukljućen prikaz naosva stranice na link, jer možeš to iskljućit pod opcijama za linove

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja