Joomla, virtuemart quickstartJoomla instalacija - greške

Pozdrav.
Imam problema nakon instalacije quickstartJoomla virtuemart templatesa.
Izbacuje mi više grešaka i ne znam kako da ih riješim.
Free VirtueMart Templates | Free VirtueMart Themes | Website Templates
Predlošci su skinuti s gornjeg linka. Prva dva, s ribama i narančasto crni.
Ovo su greške koje izbacuje.

Notice: Undefined variable: text_before in D:\wamp1\www\virtuemart_fish\templates\fly\html\mod_virtuemart_manufacturer\default.php on line 8

Notice: Use of undefined constant salesPrice - assumed 'salesPrice' in D:\wamp1\www\virtuemart_fish\templates\fly\html\com_virtuemart\virtuemart\default_products.php on line 82

Notice: Use of undefined constant priceWithoutTax - assumed 'priceWithoutTax' in D:\wamp1\www\virtuemart_fish\templates\fly\html\com_virtuemart\virtuemart\default_products.php on line 82

Notice: Use of undefined constant salesPrice - assumed 'salesPrice' in D:\wamp1\www\virtuemart_fish\templates\fly\html\com_virtuemart\virtuemart\default_products.php on line 82

Notice: Use of undefined constant priceWithoutTax - assumed 'priceWithoutTax' in D:\wamp1\www\virtuemart_fish\templates\fly\html\com_virtuemart\virtuemart\default_products.php on line 82

Inaće ostatak je dobar, za sada.
Treba mi hitno pomoć s ovim, bitno mi je da je to riješeno ovaj vikend, zbog posla.

Drugi predložak isto izbacuje razne greške, slične ovima. :S
Ali kada instaliram Čistu Joomlu, i stavim samo template izgleda dobro, ali onda mi nisu početni podaci postavljeni, a nisam siguran kako da se postavi da izgleda kao na pregledu online.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja