JoomShopping - izbornik koji će prikazivati kategorije i proizvode u lijevom stupcu?

Pozdrav.
Prijatelj me upitao mogu li mu napraviti neki čim jednostavniji webshop - njemu je glavno da ubacivanje proizvoda bude sa što manje opcija i što jednostavnije (nisu bitni ni načini plaćanja jer će poizvode uglavnom slati poštom).

Budući da još do sada nisam slagao nikakav webshop, krenuo sam sa Wordpressom, ali mi se čini da mu se neće svidjeti.
Zatim sam isprobao Virtuemart na Joomli, ali on mi se također ne čini najjednostavnijim iako sam tamo mogao složiti i izbornik s kategorijama i proizvodima s lijeve strane.

Također sam isprobao JoomShopping - on mi je nekako najbolje sjeo, ali sad ono što mene zanima je sljedeće:
–> kako da složim neki izbornik (po mogućnosti accordion) koji će mi prikazivati kategorije i proizvode u lijevom stupcu? Dakle, nešto poput ovog.

Bio bih zahvalan ako bi mi netko mogao pomoći kod ovog pitanja.[indent]_____________
[color=green][size=4]Naslov teme promijenjen iz “JoomShopping” kao primjer autoru teme za ubuduće i poticaj da pažljivije pročita pravila foruma.

  • tsereg[/size][/color][/indent]

Koliko vidim nisi baš vičan ecommerceu pa bi bilo super da proguglaš “how to create categories menu joomshopping” jer da si to napravio, dobio bi nekoliko odgovora. Btw, za takve se stvari koristi pripadajući modul tipa: joomshopping categories. Postaviš ga u poziciju left (ovisno o predlošku) i to ti je to.

Modul Categories možeš skinuti free na linku
http://www.webdesigner-profi.de/joomla-webdesign/joomla-shop/downloads/modules.html

Puno hvala na odgovoru. Uspio sam složiti.