Još jedan problem sa Paypalom

Da li je neko imao sličan problem? PayPal je uspješno aktiviran prije 15min tj. unio sam onaj kod od 4 broja.

meni je bio isti problem jer sam imao ć slovo na kraju prezimena. kad sam promijenio proslo mi

Na PayPal-u mi u prezimenu ima č i ć a ovdje se ne može to upisati, pa sam poslao zahtjev za promjenu prezimena na PayPal-u pa ću probati kada se prezime promijeni na c i c :smiley:

ocito ne prihvacaju ć i č…meni je tek nakon toga proradilo

Da li je neko imao problema kad klikne na submit for review da mu izbaci Permissions error ?

Koliko si ti cekao na promjenu imena? Ja sam isao na onaj dio “manja promjena” i kazu do 2 dana se ceka ali evo nista :smiley:

aa gore san krivo nesto napisa, falio san ceo fudbal haha

ugl promijenilo mi u paypalu za 4 dana ja mislim, znan da san dosta ceka na to

6 dan ništa se ne dešava… 6 dana evo nema zarade jer je FB uklonio reklame haha

e stvarno ti onda nebi znao…pa sto ne napravis jos jedan paypal pa ga spojis i to je to

Napravio sa evo i opet nece

Što ne “guraš” na wire… zašto PayPal…

Ona mi u banci rekla da probam prvo sa PayPalom prije nego otvorim devizni račun. Ali evo ništa neće, tako da mi ništa drugo ne preostaje nego sutra u banku da mi otvori devizni i kraj priče

trazi samo instrukcije za uplate iz inostranstva … moze i na tekuci, ne mora devizni … moze na taj racun za koji je kartica vezana

1 Like

Ma ne može u ovoj banci, pitao sam u podršći a i u banci svi kažu da treba mi devizni. Na tekući mogu primati samo uplate u KM a to FB sigurno neće uraditi :smiley:

Ako imas Visa Electron karticu koja je vezana za teluci racun samo trazi u banci IBAN i Swift kod i mogu ti leci uplate iz inostranstva. Kada legne nesto npr. u dollarima onda se novac banka konvertuje u KM i takav novac dizes na bankomatu.

Sto komplikujete, tacno vam je snalazljivost 0 i vucaraju vas ti sluzbenici kako hoce.

1 Like

to i ja kazem, ako sam nesto naucio to je da ne vjerujem uposlenicima banke

svaki racun koji je vezan za karticu ima IBAN … a cim ima IBAN pare mogu dolaziti