[Journey] Adult + Twitter

Previse stresa imam. Gledaj zaradu ovde, onde, prati ovaj sajt, ovaj pada, ovog nema, ovaj skocio… Promene razpolozenja ko zena u klimasku. Toplo, hladno, vruce, ledeno… :smiley:
Mora da se rasteretim malo, ovo cu da gledam da mi bude na skoro autopilotu. Da npr jednom nedeljno kacim objave za celu nedelju i da ne diram.

3 Likeova

Tako sam i ja radia :smiley: reci mi samo jel crackrevenue popravio firstchoice payment opciju ili i dalje postoje samo uplate preko wire transfera i check-a

Pravo da ti kazem nisam ni gledao opcije za placanje :slight_smile: Ima jos mnogo do toga, tako da to uglavnom ostavim na kraju :slight_smile: Mogu da pogledam ako ti treba info.

Ja sam na kraju izabra opciju isplate check-om kad ono mi u banci recu kad sam ga isa isplatit,da sam dosa prije misec dana mogli bi mi isplatit,al da su banke u HR ukinule opciju isplacivanje check-om i tako propali novci… Al’ eto barem imam uokviren check obišen na zidu haha

1 Like

Hahahaha :smiley:
Evo ti opcija koje imaju za isplatu.

1 Like

Nazalost first choice je i dalje neaktivan vec jedno pola godine… Morat cu malo proguglat o tom paxumu pa se mozda i vratim na twitter cpa :smiley:

Koliko znam Paxum je skroz ok, i dosta sajtova ga ima kao opciju. Ma bitno je da se nesto zavrti, lako cu za isplatu. Isplata nikad nije problem.

1 Like

Kratak izvestaj od juce, bilo je klikova ali za sada nista od zarade. Mozda je problem sto idem na RevShare opciju, ali nekako dugorocno gledano mozda je bolja opcija jer bi non stop imao ako neko trosi. Ovako dobijem 2-3$ za reg i tjt. Po planu teram do ponedeljka ovako pa menjam nesto.

Evo izvestaja od vikenda. Klikova je bilo ali dzaba. Isao sam na RevShare cam offer ali nema vajde od ovoga. Moracu da menjam taktiku.

Od danas cu da krenem sa promocijom drugog offera. Icicu na varijantu gde mora da se registruju i gde se dobija novac po registraciji, pa cemo da vidimo.

moraš brate više saobraćaja dovući … mislim da niko nema konverzije na 100 klikova

Evo ga danas preko 200 pa opet corak :smiley:
Vidim ja da cu da dizem ruke od ovoga i da stavim na prodaju nalog :smiley:
Salim se ja naravno, nema dizanja ruku dok se ne napravi nesto.

1 Like

Evo izvestaja od juce.
Promenio sam offer, stavio sam “Smart link cam”, ono tera sve zivo, ne samo cam, tako da i nije bas “smart” :slight_smile:
Bilo je dve konverzije, jedna je vredela 0$ a druga 40$. Tako da nije lose. Ono sto me nervira sto je jako mali procenat konverzija. Videcemo naredna 2 dana sta ce da bude. Pa mozda cu da menjam nesto.

DAN 5:
Troskovi - 100$ nalog
Zarada - 40.18$

1 Like

Je mali postotak konverzije, ali je opet visa zarada u odnosu na istu posjetu na npr amazon aff sajtu, osim ako tamo ne prodajes neke bas skupe proizvode.

Pa nije bas. Evo ti primer, da racunamo neka je 5% na Amz a uglavnom je veci procenat, na 435 klikova juce to bi bilo 22 prodaje. Da racunamo jeftinije proizvode, npr 50$ i nekih 5% od prodaje, isto neka sredina, dodjes do cifre od 1100 ukupne prodaje i 60$ provizije. A ovo je samo na 5% a bude daleko vise. Ja sam imao npr konstantno oko 10%, sto mu dodje duplo vise.
Mislim da ja ovde masim sa offerom. Treba da nadjem pravi offer za moju publiku. Evo danas do sada preko 200 klikova a jos nista. A tek treba da idu objave sa linkovima.

Racunaj koliko ti je potrebno rada da bi dobio toliko posjete na sajt i tih 435 klikova, to ti je lupam 1500 posjete sa gugla, a mozda i vise. Treba coek poprilicno da se pomuci za to.

Racunaj da si kupio desetak takvih naloga 1000$ i onda bi se tih 40$ dnevno cesce dogadjalo. Za 1000$ ne mos uzet dobar amz sajt koji zaradjuje 40$ mjesecno

1 Like

Jeste to tacno, i ovo naizgled je dosta lakse. Ali mislim da nije bas tako. Npr ja sam ovaj nalog uzeo dosta ispod cene, cena mu je bar 300-400$ ako ne i vise. Zamisli npr da pravis sam nalog, mnogoo vremena treba da dodjes do 46k, mozda skoro ko i za affiliate sajt.
Sto se zarade tice, ovo je juce zaradilo 40$, ali evo danas do sada vec ima preko 450 klikova i 0 konverzije.
Verovatno mora da se nadje model koji ce da pravi novac, ali nije ni ovo tako jednostavno.

a zamisli da si sa neke mreže kupio adult traffic za 1000$ … vjerujem da bi bilo više konverzija uz dobru optimizaciju i da bi bio neki normalan ROI

ja sam nekad na juicy kupovao banere na nekom holanskom sajtu i pokušavao sa cpa dejting oferom ali nisam imao dobru konverziju. i pokušavao sam sa svojim sajtovima sa cpa, ali sam više zarađivao sa cpc + popunder. jbg valjda treba znat, testirat i sl. ja se nisam proslavio. nekad mi je bilo lakše dovući posjetu i prepustit ostalima nek oni optimizuju i testiraju šta i kako se isplati, a ja uzmem svoje parče. iako je logično da su ti likovi koji kupuju posjetu na stepenici iznad u lancu zarade. ipak ja nisam skontao kako se tu popet. iako su drugi redovno kupovali na juicy banere od mene sam ih nisam mogao bolje unovčit od samog cpc

1 Like

Evo izvestaja od juce.
Prvo da razjasnim onih 40$, tih 40$ nije od Twittera vec je jedna druga metoda u pitanju na koju sam zaboravio da sam radio jos u oktobru, a ono je tek sada isplivalo. Tako je lepo isplivalo da je evo i juce naparvilo 30$. Tako da definitivno moram tu malo da se angazujem ponovo kad radi posao.

Sto se tice ovog zurneja, on je juce zaradio 2.6$ i uz onih prethodnih 0.18 dolazim do fantasticne cifre od 2.78$ :smiley:
Danas testiram novi offer pa cemo da vidimo. Ono sto je evidentno je da nemam bas neki veci broj klikova sa Twttera sto znaci da radim nesto pogresno. Moracu da menjam taktiku.

DAN 6.

Rashod - 100$ nalog
Zarada - 2.78$

Jucerasnji dan prodje katastrofa. Generalno nisam se ni mlatio nesto ozbiljno da podesim landing page i offer ali sve u svemu lose. Bilo je klikova ali opet nista da se konvertuje. Moze, siguran sam da moze, samo treba da se posveti covek. Ali eto…Nemam inspiracije :slight_smile:
S’obzirom da su mi se nagomilali drugi poslovi, moracu ovo da pauziram. Stavicu nalog na prodaju pa ako se u medjuvremenu proda jos bolje.

Ono sto je interesanto druga metoda koju sam radio treci dan za redom lepu zaradu pravi na autopilotu.

2 Likeova