[Journey] Adult + Twitter

i koja je ta druga metoda ? jer inače ova tema nema smisla…

Preskocis temu posto nema smisla i tjt :wink:

1 Like

Poanta teme bi trebala biti da objasniš drugima koje metode koristiš. i precizno objasniš metode.

odnosno step by step kako si zaradio lovu.

jer primjerice ako ti napišeš: Ono sto je interesanto druga metoda koju sam radio treci dan za redom lepu zaradu pravi na autopilotu.

a ne znamo o kakvoj metodi je riječ, onda koja je svrha teme ?

ljudi koji su pročitali ovu temu, nisu ništa korisno saznali. osim toga, da ti metoda 2 donosi lovu.

nemoje se ljutiti ali ovo je moje mišljenje :wink:

2 Likeova

Svako ima pravo na svoje misljenje, ono sto sam imao nameru da otkrijem, otkrio sam. Metoda Twitter + Adult radi itekako dobro, e sad sto ja nisam razradio zbog nedostatka vremena to je druga stvar. Ne znaci da posle NG necu da je razradim.

Drugu metodu da otkrivam nemam nameru. Kao sto i vecina ne otkriva top metode.

Ovo je tema za prvu metodu, detaljno je @Jeronimo034 objasnio kako i sta radi. Ali stvarno nema potrebe kaciti zaradu od te druge metode ovde, jer koja je poenta toga?
Za prvu metodu si sve lepo napisao, za drugu nista nisi rekao. I samo kacis “E zaradio sam XX od druge metode”. Stvarno nema poente.
Ne treba da otkrivas tu drugu metodu vec da ovu temu updatujes sa informacijama o prvoj metodi (zbog koje si i pokrenuo ovu temu).

Ja sta da radim kad izvestaj obe zarade prikazuje.
Jbg izvinjavam se sto hvatam zazubice, necu vise.
Ova tema je gotova, nece vise biti updejtovana. Ne vredi, kod nas nista ne valja.

Pretvaras se u @mayandream, uzmi snikers :smiley:

2 Likeova