[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

Koje teorije :smiley: Loxo brate, pa valjda bi dizao i jos neke teme, ja sam ovog vidio da spama samo na ovom. A zasto onda niste pomislili da ovaj sam sebi dize aktivnost hahahahhha.

Isfrustriran je zato sto mu nisam bacio lajk na stranicu ja mislim, pa me zato sada kaznjava njegovim trollovima…

1 Like

Nisam ništa loše mislio i zato sam i napisao da je program valjda pogriješio. Piše kod upotrebe programa da ne može biti 100% točan i da pokušava pronaći poveznice, ali nije nikada siguran.

Meni je bilo smiješno da netko tko provocira kao bob1 bude povezan s moderatorima, jer nisam znao zašto bi to radio. A samo sam napisao što je meni program rekao.

Pa nek ti kaze opet, i postavi nam sliku.

Ako želite mogu staviti ispis IP konekcija za sve članove foruma, pa si sami provjerite jeli za vas točan ili nije.

Zato sto Dimitrija znam i poprilicno sam siguran da on to ne bi radio.

Hahaha, mozete slobodno da proverite moju i njegovu IP adresu :smiley:

Matej, malo si drzak, ali mlad i ne znaš niti što je to IP niti kome je to dostupno i zašto. Sigurno nemaš IP adrese članova Foruma, tko zna što je to kod tebe? :blush:
Najvjerojatnije ništa. Trolaš. Bob1 je tvoj uzor. :smile: :o:

Ma @Loxo naveo sam primjer kad vec sumnjate, nisam mislio ozbiljno nemoj @Dimi3je sta zamjeriti.

Ja vam garantiram da su @Dimi3je , @c3po , @Bob1 i @limenka2018, @Veritos, @korisnik9758789 @MuamerWP, @Loxo jedna te ista osoba.

4 Likeova

Mislim da dobro mislis…

Svi smo mi @petarcro :joy:

1 Like

Neznam skroz kako to radi, ali znam malo jer čitam i pokušavam shvatiti.
Pročitao sam da po zakonu neke forum skripte moraju ostaviti javno dostupan pregled IP adresa. Onda policija moze pomocu tih IP adresa zadati nalog internet provideru da mu oni kazu tko je u to vrijeme imao taj IP. A ovaj program to ne moze saznati, jer nema taj nalog, ali skuplja puno takvih podataka koje moze javno pronaci i onda skuzi koji clanovi na razlicitim forumima se spajaju sa istog računala.

Ja sam skroz nevjerovao što sam sve pročitao. Pročitao sam i da svi programi koji se prodavaju i koji su zakonski dopušteni, da bi bili dopušteni moraju moći zapisati jedan skriveni format u ono što prave. Programi za obradu slike zapisuju taj format u sliku i onda policija može po tome sve pratiti tko je što pravio. A to nisam nikada prije čuo i sada i to pročitam i nevjerujem. I to nepostoji samo za slike, nego za sve što programi prave i spremaju.

Legalni programi to moraju imati, a za neke programe to naprave windowsi kod spremanja. Tako da svašta postoji i za taj IP su se isto potrudili da se sprema izvan znanja onoga tko je pravio web. Kada bi samo vlasnici webova brinuli o IP spremanju, onda nitko nebi ni brinuo i IP nebi uvijek mogao pomoći policiji.

Nisam htio biti drzak, ja samo kažem što čitam.

Sad mozda jedno glupo pitanje, al dal netko obavlja ovaka biznis bez da posjeduje svoju tvrtku? Znaci da prima uplate samo preko paypala i da sav novac zadrzava na paypal racunu?

Ja cesto primam uplate na paypal, par stotina evra mesecno. Uglavnom prodajem sajtove, domene, fb stranice i grupe, i naplacujem neke moje usluge.
Za sada nemam nikakvih problema. Za Hrvatsku ne znam kako je.

nemojte mene ništa, ja sam ovdje s biciklom

E većih gluposti za kraće vreme na pročitah, lajk, IP, moderator…
Koga briga, član sam bar 20ak foruma i nemam kad na svakom da pišem, a ovde sam navratio jer je življe i mislio da je reč o hakerskom forumu, prodaju se stranice, profili, lajkovi, nešto muva skoro na svakoj temi… Ali nije. Koji me znaju i ne pokušavaju da me banuju jer nikakve vajde od toga, menjam identitet i IP i nastavljam. Poznajem rad u LInuxsu Kali i Parrot pa mi to nije problem.

jao izvini hakeru nisam te prepozno

mijenjaj ti sta hoces pa ja bolan imam tetku u MORHu strica u DORHu a komsija mi u SIPAi radi pa naci cu te bolan da si na maldivima jos nesto napisi ozbiljan sam ja sam najpoznatiji haker u srednjobosanskom kantonu

1 Like

lol.
Veoma je korisno to sto mozes registrovati 100 naloga na nekom forumu :joy:

Bikoz evribadi iz @Cane ejkejej Mirko Katic

Dajte ljudi, prestanite se baviti glupim stvarima, osim trola (na koji ne treba obracati paznju) i moguceg scama (na koji se treba obratiti paznja i kada su provjereni korisnici u pitanju) ne mozete izgubiti nista vise. Budite na oprezu, ali sad nekakve teorije zavjere… seriously?