[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

i tebe cu locirat

2 Likeova

E ovo je vec odmaklo kontroli, podsjeca me na one pijane price. Onaj ne postavi nikakve slike, sto ispade ono iz price “znas koga sam je*o”, ovaj oko cega se digla polemika se javi da je haker… jos i ruin se tu izmace kontroli :smiley:

Petar je vjerovatno ironicno napisao, kao i cesto sto napise :smiley: ovo ostalo treba prestati ici u nedogled.

Haker? Banalno i ozloglašeno, kaže se stručnjak za bezbednost na Internetu, mada je i to upitan naziv. Jer ima ih raznih, neko se bavi skupljanjem podataka, neko proverom bezbednosti sistema, prometom, razbijanjem algoritma ili testiranjem razne gamadi poput trojanaca ili virusa. Ima firmi koje plaćaju ukoliko im se otkrije neka greška u sistemu, tako da ne treba to gledati samo negativno.
Nego mi bio smešno kad je pomenut IP, pa to je osnova, promena IP adrese, MAC adrese, browsera… Sve to bolje distre imaju ugrađene u sebi.
Nego da vidimo kako ide put do 10000$ a mod može moje upise da obriše.

Ispravka, 1000$ :smiley: Inace evo za tebe skepticnog jedna slicica od coveka koji je do pre 30 minuta pricao sa mnom na skajpu (smarao sam ga malo za fb ads itd) :slight_smile:

I onda shvatis da je za ovaj biznis, 1000$ smesna suma :smiley:

1 Like

Ne bi te htio obeshrabriti,svaka cast na ovom dropshipping potezu i na temi,ali meni ovo izgleda slicno kao amazon affiliate po pitanju konkurencije,backlinkova itd. Mislim da je u startu potrebno vece ulaganje a pitanje je da li ces to ikada uspjet isplatit. Vidim da ces krenuti sa facebook ads za svoju stranicu,to je ok,ali opet,pitanje koliko je to isplativo.

1 Like

@petarcro svaka čast, otkrio si nas :dark_sunglasses:

1 Like

Evo jedno pitanje da li je npr. za Webshop bolje uzeti .com, .store, .shop domenu?

xxxx.com
xxxx.store
xxxx.shop

uvijek com, izgleda ozbiljno, dok store i shop jos uvijek zvuce scam ljudima koji nisu upoznati

Svaka cast na energiji, zelji i pocetku novog posla. Sada sam malo citao o Dropshippingu i ovo su neke moje prve impresije:

  • Nebo je granica , imas mogucnost da se igras, kombinujes, pravis projekte - posao za radoholike, internet sladokusce sa velikom mastom.

  • .Minus je sto si stalno u frci, ne mozes da odredis vreme za posao, kao recimo kada radis CPA ili affiliate, ovde kada stigne narudzbina ili prituzba moras da reagujes, live ti je poslovanje

  • Minus je sto su ljudi navikli da kupuju od pouzdanih shopova, tipa Amazon, i zato treba dosta uloziti u sajt, da deluje pouzdano, da postoji live chat, telefon , fizicka adresa firme, treba se maksimalno potruditi da sve deluje sigurno, lako i bezbedno .
    Kao i za svaki shop = dobre fotografije + jako jako dobar copywriting za svaki artikl

Nije mi jasno samo ko vas to toliko popali za kratko vreme, sa ovim poslom. Vidim i neka grupa o tome na FB, za nekoliko dana preko 2000 članova. Navlačenje kao i većina drugih poslova, kompanije vode igru i dogovaraju se. Menjaju pravila kako im odgovara. Oni što su na vreme počeli i imaju dobru bazu, uložili veću sumu, i zarade.
A sitne ribe kad ovako počnu da se raduju meni ih poimalo žao. :yum:

1 Like

De ti meni reci čime se ti baviš? Pošto uvijek pljuješ tuđi rad i trud… Onako baš me zanima, a vjerujem i ostale forumaše… De napiši šta pametno da naučimo nešto a nemoj samo da iznosiš neke glupe argumente…

4 Likeova

Izradjuje sajtove za 30$ i ubija se od para :joy:
Nije mi jas o zasto jos obracate paznju na njega. Samo mi bruka rodni grad…

1 Like

Tako je , radio sam za 15 ali na vašu preporuku sad je 30 eura. :grin:
Ali to je nebitno, maska. Odakle pare dolaze i kako, to se ne priča. Ni za pare, a kamoli po forumima.
Jer onaj ko mlati pare taj ne širi priču, već ćuti i radi.

Ni to da obezvređujem nečiji rad nije tačno. Iskustvo više i ako pogrešite… Moje je slobodno da napišem kako se sa nečim ne slažem. Što reče mod, demantujte me. Ali rezultatima a ne trolovanjem, ko sam, čime se bavim, šta hoću i sl. Nisam Ja tema ovde.

e ovi su mi najjači

“zarađujem ja ali neću da vam kažem ni kako ni koliko”

i onda kaže

“nisam ja tema ovdje”

a sam od sebe pravi temu

joj jebem te živote

4 Likeova

A što bi pisao kako zarađujem, ustvari napisao sam, radim sajtove:grin:
Na stranu što sam pre nekoliko godina otkrio propuste u sistemu Telekoma, koje ni za pare nisam hteo da otkrijem. Pre neku godinu na forumu bug.hr takođe sam im otkrio propust kako se mogu saznati lozinke njihovih korisnika. Sve im dokumentovao slikama. Wordlista za razbijanje šifara koju sam postavio pre nekoliko godina, i danas je jedina na netu na našem jeziku… Neke stvari jednostavno nisam ni smeo da postavim javno. Ali to nisu priče, sve mogu da dokažem.

u mene đedo i nena astronauti su bili

3 Likeova

To za Bug.hr je staro jedno 5 godina minimum, jos kad sam se ja bavio tim glupostima :slight_smile:

Lik prica o ozbiljnosti, a moli za free reklamu na FB i radi sajtove od 15$. U toj jednoj recenici je stavljen sav njegov uspeh kao i kredibilitet kada se prica o online zaradi. Na svakom sajtu/forumu se nadje po jedan takav strucnjak, najbolje ignore i to je to.

Inace ima jedno s cime se slazem je da se ne prica javno u detalje kako se zaradjuju neke konkretne pare na netu, ok je dati savet i usmeriti tu i tamo ali izraz “konkurencija je dobrodosla” je glupost.

Sto manje konkurencije to bolje, samim tim da se ova tema pokrenula decko je sebi stvorio bar jos 2-3 konkurencije, a ako bude nastavio sa objavama i pokazao da “ide” bice i vise.

Ne vjerujem da ce njemu biti problem konkurencija posto vecina ljudi samo prate journey da vide o cemu se radi i nikad nece krenuti u akciju ili nemaju novca ili ih nesto drugo koci itd… a i nije ovo bas lagano sve postaviti i pokrenuti kao sto izgleda i pogotovo biti uspjesan… a mene interesuje posto vecina koji ovo rade kupuju traffic putem fb ads, sve cesce procitam da FB banuje accounte bez ikakvih razloga… jel u tom slucaju moras promjeniti karticu kojom placas i profil ili sve… nisam nikad radio sa fb ads

Slazem se, ljude se moze usmjeriti ali ne ici previse u detalje, sad ce svi krenut u dropshipping kao sto su nakon clanka koji je napisao Anteloff krenuli sa Amazon Affiliate (i ja takodjer, haha). I dropshipping i affiliate izgleda lagano ovako na prvu, medjutim teze je nego sto to ljudi misle kad citaju primjerice ovu temu i postove na stranici od Dimi3je. Vjerujem da ce ih se dosta zaletit a onda i brzo odustat pa ce uskoro biti mozda i dobrih dropshipping sajtova na prodaju tu na forumu :grinning: