[JOURNEY] Dropshipping zarada - Moj put do 1000$ dnevno!

ja imam iskustva sa banovanim accountima i najbolje ti je sve da zamjenis

izvadis debitnu visa gift karticu u nekoj banci, novi nalog, nova stranica, sve novo … meni su zadnji blokirali prije 2 godine evo upravo sad pocinjem opet sa fb adsima :smiley:

O online poslovanju mogu da vam držim predavanja, budi uveren.
Imam 9 oglasnih grupa na FB i više sam oglasa i poslova video nego što će mnogi od vas u životu.
Istina na Internetu se može zaraditi, ali znanjem i radom, a ne trikovima.
Ja ovde ne vidim nikakvo znanje koje obećava zaradu, napraviti prodavnicu, povezati, staviti proizvode i uključiti reklamu može svako. Šta je to novo, što ne znamo? Neka tajna u targetiranju? :grinning:

de nam onda održi koje predavanje how to make website for 30$

3 Likeova

Decu ne podučavam bez pristanka roditelja. :joy:
Elem, zabavljamo se čekajući da Dimitrije zaradi još neki dolar.
Ja sam danas dobro prosao, a jedan posao odbio jer mi se činio sumnjiv.

Zašto to i ne radiš, nego gubiš vreme na maliciozne komentare i podrugljive? Da li znaš šta je pre bilo FB-a i čemu kao i danas služe forumi?

Govoriš o Telekomu kao sistemu koji ima propust, centrala/glavni server, korisnička baza podataka ili pak softveri centrala Alcatel, Lucent itd…? Takođe ako si iz tog sveta, onda možeš ovde reći slobodno koje su hakerske grupe bile najaktivnije 1999/2000 i 2001 godine na prostoru balkana, a takođe i jedan forum je danas aktivan baš na tu temu kao i na temu priča o tome. Eto, ukratko ako možeš da kažeš nešto o tome, konkretno, precizno i tačno.

Dopuna: Jedan od njih je bila najača, a po hijearhiji dobro organizovana, u pitanju je grupa iz Srbija, a odmah posle i još jedna grupa, na prostoru Bosne takođe jedna iz Hrvatske tj. njega svi znaju, nema ko nije upoznat sa njegovim radom.

Onda, ako si iz tog sveta, verovatno znaš razlog zašto je Ebay stavio na crnu listu nekoliko država Balkana, a prolazilo je nešto… i stizalo bez ikakvih problema…

Takođe čija je baza podataka bila javno objavljena 2006/07 godine (kompletno ukradena), a radi se o današnjoj firmi koja je lider u…ISP za područje balkana, odmah posle Telekoma.

Ima jedna jako zanimljiva teza koju ti propagiraš: “Hoću da vidim dokaze o njegovom radu”, OK, kada tebe neko pita takvo pitanje, ti izbegavaš odgovor (može i u posebnoj temi npr. tvoje znanje o oblasti koju najbolje poznaješ" i to podeliš sa svima, kako bi tvoje tvrdnje bile negde i shvaćene ozbiljno.

Ovo je stvarno jadno ponižavajuće i omalovažavajuće. Ovom rečenicom nisi spustio Dimitrija nego sebe kao osobu, sa stavom “Ja sam milioner, hajde neka sirotinja zaradi koji $, ništa do sada nije pokazao. Neka se zadovolji mrvicama sa stola”. Da je najgora osoba na svetu ovako nešto nikada niko ne bi izgovorio za nekog, pa čak i na forumu.

Ako želiš da budeš iznad svih, može to mnogo bolje i suptilnije da se radi, a ne ovako jadno…stvarno jadno…

2 Likeova

Nemam nameru da se nastavljam, jer vidim da ovo ide u nedogled.
Šta god napišem ispada interesantnije od same teme. Bavite se temom!
Da sam pisao; bravo, sjajno, uspećeš i sl., niko mi nebi replicirao i rekao da nisam u pravu. Iako su mnogo veće sansa da ne uspe. Nedostatak kritičkog razmišljanja, to treba da brine.

Veliki procenat od onih koji pokusaju online zaradu ne uradi ništa… Razni eksperti za internet poslovanje kod nas zarađuju tako što prodaju svoje kurseve! Da su bar njihovi nego skinuli sa neta i preradili.

Što se tiče tih grupa koje pominješ, ulazak u neku grupu, to je najbrži način da budeš otkriven. Sve se to prati. Pošto su serveri sve bolje zaštićeni ide se na druge varijante, razni virusi koji skupljaju il kriptuju podatke. I toga će biti sve više, jer koja god zaštita da se napravi tvorac virusa će naći načina da je zaobiđe promenom strukture, ekstenzije il dr. Zato i slanje nekih vrsta failova meilom nije moguće.

Koje grupe pominjem (pronađi mi ime grupe koju sam spomenuo) u pitanju koje sam ti postavio, je jednostavno zar NE! Kažeš za sebe da si bezbednosni stručnjak u okvirima White Hack i pomaganja drugima da reše probleme tako što im ukazuješ na propuste, moje pitanje se upravo na to odnosilo, jer ako si iz te branše onda ti je to jako poznato, elem te grupe ili ulazak u grupe uopšte nije ni bilo pitanje, kao ni pitanje o bezbednosti tih grupa i problemima.

Inače i još jedno konkretno pitanje: Sam pišeš kodove na osnovu propusta u određenoj aplikaciji, popularno nazvan “exploit” ili koristiš već unapred dostupna rešenja, npr Metasploit.

Takođe za koju oblast si stručnjak u pogledu IT bezbednosti i koje programske jezike držiš u malom prstu, plus na sve to i baze podataka (da bi bio stručnjak onda moraš imati odlično znanje za posao), ili bolje da prevedem “computer geek”, neću da kažem freak ali je na granici.

U slučaju Dimitrija, mene interesuje zašto ne postavljaš njemu konkretna pitanja, ne pitanje kako ćeš zaraditi “mrvice dolara” ili “to svi rade, šta si ti otkrio rupu na saksiji”, opet sa druge strane kažeš da je nešto kopirano, OK to može mnogo bolje da izgleda “Kopirano je od tog i tog autora, ovaj deo je sporan, autor pomenutog snimka ili kursa je uzeo deo, evo i dokaz o mojim tvrdnjama”, a ne sve da bude "Svi su oni lopovi, na ovom forumu, na internetu, svi kradu, svi prevaranti, niko nije uspeo", ja imam znanje, ja sam haker, ja sam stručnjak, znam od svih Vas najviše. Iz svega toga može samo jedan zaključak da se izvede “Ljubomora”. Iza svake reči mora da postoji i nešto što potvrđuje tu tezu, kod tebe je nema…

Ne znam za nikakve grupe, a ni šta je to exploit, ili čemu služi programiranje. Jezici, misliš programiranje na engleskom il turskom? :joy: Kod? Nikad čuo.
Elem, našao sam slučajno distru na netu, a unutra je bila i labaratorija puna virusa koja mi je uništila komp. Iskakali su iz nje ko sumanuti. Otad više to ne pipam. :joy::joy::joy:
Da , strašno sam ljubomoran na velike uspehe koje vidim ovde…
Još neko pitanje? :grin:

Nema potrebe za sarkazam, dovoljno je jasno pitanje na koje očigledno nemaš odgovor osim klasičnog trolovanja i uništavanja teme. Ozbiljna osoba direktno odgovori na pitanje, ako ima znanje, a ovo što ti radiš je klasično ubijanje dosade na ovom forumu sa ciljem da ispadneš duhovit i nadasve iznad svih, samo bez znanja…a odgovori su na nivou deteta od 5 godina. Toliko o ozbiljnosti!

1 Like

@c3po fakat si pravi moderator, decku zaspamali temu ukljucujuci mene na sve moguce nacine, prica se o svemu osim o dropshippingu, ja da pisem o ovom ja bi odustao od ovog topica.

1 Like

Ja sam samo jedan od staff-a, no istina je da se je tema razvila u raznim smjerovima: :frowning:

Eto, ti barem priznaješ, ali neću ti zahvaljivati. :blush:
Jasno je tko vam smeta najviše, ali čak i on vam predlaže:

:o:

Dropshipping besplatan kurs(tečaj)

Webmaster please contact XXXXXXXXXX.com Dimi3je šta bi sa bloga??

Valjda mu je citav nalog sa domenama suspendovan jer je dobio DCMA na neku domenu.

Momci, dobio sam DMCA na celom hostu, preko 150 sajtova mi je oboreno, zbog kolicine podataka nisam nikako mogao da radim backup… i to sve zbog tudje greske, ne moje… Sta cu dalje, kako cu, ne znam… ako neko ima neku ideju kako pristupiti fajlovima ili bilo sta do neba bih mu bio zahvalan :smiley:

Svakako, ako dodje do toga da se obrise sve, necu odustati, napravicu novi sajt, sve od nule i ponovo… Jer kada ste dole jedini pravac je gore, jos jace!

Kontaktiraj hostgator, reci im da ćeš skloniti taj DMCA sadržaj i vratiće ti sajt valjda.

ne znam kolika je kolicina podataka ali ja ovako radim sa velikim backupima

u cpanelu ga kompresujem u tar arhivu

prebacim u public_html

imam premium nalog na uptobox.com (5€ godina) i prilikim ubacivanja fajla na uptobox odem na remote upload i ubacim taj kompresovan fajl http://www.domena.com/veliki-fajl.tar u polje za remote upload i kliknem upload :smiley:

prebacis backup sa servera na uptobox i imas backup … kada vracas onda generises download link na uptoboxu, desni klik Copy link location i na sshu vpsa kucas wget http://kopiranlinksauptoboxa.com i vratis backup na vps :smiley:

ako neko nije shvatio slobodno neka se javi

1 Like

Ovo neka svima bude za nauk.Stavljajte lepo “sumnjive” sajtove na offshore hosting,a “obicne” mozete gde hocete.

Da… eto ja naucih na tezi nacin… 20 klijenata mi je nad glavom, ni sam ne znam gde cu i sta cu, hostgator odbija da mi da podatke, da mi produzi hosting… pitao sam da li mogu da doplatim ili sta god… Pokusacu…

Samo za mog druga @Bob1 :slight_smile: Hvala ti druze na podrsci… evo posto znam da te izuzetno interesuje kako ide put do 1000$ evo ti jedan skrinsot

Profit je negde oko 40$ cista para od ovoga… treci dan rada :smiley:

OT: Radim na blogu, prvo mi je prioritet srediti sajtove svih klijenata od nule onda vracam blog na web… Doduse izgleda bez svih tekstova do sada… Videcemo sta i kako :smiley: