jQuery kwicks problem

Imam problem sa jQuery kwicksima kojeg nikako ne uspijevam riješit. Radi se o slucaju kad na jednoj stranici imam dvije ili više instanci kwicksa sa različitim brojem gumba, tj.

• tagova.

Kad imam dva menija sa istim brojem gumba, sve radi ok. Čim jedan meni ima broj gumba različit od drugog, nastaju problemi. To sam probao riješiti tako da sam onom meniju sa manjkom gumba dodao odgovarajuć broj

• tagova ali sa width=height=0px. To je popravilo donekle situaciju, ali još uvijek ne funckionira kako bi trebalo.

Uspio sam naći na jednom mjestu da netko navodi isto takav problem, zajedno sa rješenjem ali pošto mi JS nije baš jača strana, ne uspijevam ovo rješenje primijenit. Bilo kakav savjet ili detaljnije objašnjenje je mnogo dobrodošlo :kava:

Ovdje se može naći lista potrebnih fajlova, na kojim međuostalom treba napraviti promjene navedene ispod.

[quote=“www.jeremymartin.name”]Found a BUG in v 1.5.1: if you have multiple instances (.kwicks) each with different number of items (li), all instances get rendered with the last instances dimensions (o.min/o.max). which looks wiered for the ones with more items.

Also if the 1st instance has several items(li) and the 2nd instance has only 1 item (li) you get an IE “Invalid Argument” this is due to the (preCalcLoTs variable):

I resolved the above issues by replacing kwick decalrtion (var kwicks line 30) with var kwicks = {items: null, min: null, max: null, precals:null}]

• Nevermind, riješio sam problem tako da sam stvorio još jednu kwicks klasu. Sad imam po jednu instancu od svake klase (sa različitim brojem gumba) i sve funkcionira kako bi trebalo.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja