JustHost - iskustva

Da li neko ima iskustva sa JustHost?!.

Ljudi daju sve neograniceno, sto je malo cudno. Zaista nema nista skriveno u ugovoru i u TOS. Ali nejasno: kako nesto moze biti neograniceno. Zapravo na chatu su mi rekli, dokle god trosimo onoliko resursa koliko ne zahtijeva zakup VPS-a dotad ste sigurni od gasenja acc.

Eh, interesuju me iskustva. Da li je neko koristio: Ne/Zadovoljni?!

Trenutno koristim ProHosting, zadovoljan sam, ali trebam neki hosting sa beskonacno domena, za novi projekt.

Beskonacno znaci da ti nemas ogranicenja to znaci da su stabilna firma koja ima dovoljno servera da im vise prostor i transfer niista neznaci posto oni dnevno kupuju i dodaju vise servera.

A sigurno. Zasto bih ja onda zakupio ovaj skupi hostgatorov dedicated server:

Basic Dedicated Server

* Intel Xeon 3040 (Dual Core)
* 1 GB DDR2 Memory
* 250 GB Hard Drive
* 1,500 GB Bandwidth

koji ce me stojati $174 po mjesecu kad mogu sve sa JustHostom. i to za $3 mjesecno :r

Moze doci do problema sa serverima. Dosta ljudi ce koristiti Justhost!

Ja dobio od njih besplatni hosting, sve unlimited i besplatnu .us domenu! Bio neki kupon nemam pojma i to ukucao i u košarici bilo 0.00$ :smiley:
Domena je bila panfan.us, nažalost isteklo mi a nisam produljivao! A bilo je nekih 250 UV-a po danu na njoj!

Ne, to znaći da kad im dolija tvoje neograničeno izmisliti neki glupi razlog da te ograniče:)

Sve što se ne naplati kod hostinga ili “nema mjere” je limitirano i doći će na naplatu prije ili poslje na ovaj ili onaj način.
Ako imaš neograničen broj mysql baza onda si ograničen prostorom na disku. Isto tako ako server ima previše prometa a promet nije mjeren onda će reći da trošiš previše server. I tako za svaku stvar koja nije definirana.
Znaći čim je više hosting definiran tim bolje znate na čemu stojite, koje su vam mogučnosti i dobivate kvalitetniju uslugu.

Haha, vidim da si napisoa koja je razlika sa Hostgatovorim dedicated i sa tim justhost? Pa prijatelju dragi ima ti tu puno razlika, evo ti jedna glavna, a ta je da će ti stranica štopati ko k…c kad bude 10 ljudi na njoj, ako si prijavljen i na stranciu i preko FTP-a također će štopati, a kad dođe 20 ljudi ne vjerujem da će ikako raditi!

Pazi, to je varka kod tih jeftinig host provajdera, ponude ti sve, a serveri su ■■■■■■ loši… Jednom sam se zeznio u vezi toga i više nikad ne! Zato ti preporučam neki naš domaći, i još da je lokacija servera u hrvatskoj. InfoIT ti je moja preporuka, nisu im skupe hosting usluge i još možeš uzeti server u hrvatskom datacentru!

[quote=“Vacheron”]Haha, vidim da si napisoa koja je razlika sa Hostgatovorim dedicated i sa tim justhost? Pa prijatelju dragi ima ti tu puno razlika, evo ti jedna glavna, a ta je da će ti stranica štopati ko k…c kad bude 10 ljudi na njoj, ako si prijavljen i na stranciu i preko FTP-a također će štopati, a kad dođe 20 ljudi ne vjerujem da će ikako raditi!

Pazi, to je varka kod tih jeftinig host provajdera, ponude ti sve, a serveri su ■■■■■■ loši… Jednom sam se zeznio u vezi toga i više nikad ne! Zato ti preporučam neki naš domaći, i još da je lokacija servera u hrvatskoj. InfoIT ti je moja preporuka, nisu im skupe hosting usluge i još možeš uzeti server u hrvatskom datacentru![/quote]

a ti ne primjetis sarkazam u mom predhodnom postu?! :vipme:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja