JustHost vs. Solucija.ba

Evo, meni ova dva hosta ‘zapela za oko’.

JustHost kao strani host izgleda mi najpovoljniji, i još nisam našao mu mane. Interesuju me iskustva?

2.95$ mjesečno?! sa domenom, beskonačnim prostorom i protokom saobraćaja?! moguče?! ili ipak ima neka kvaka?!

sa druge strane stoji Solucija.ba koji su se pokazali dosta kvalitetni i povoljni. Prednost je što je firma iz Bosne. Tu je i Leftor, ali oni su skuplji, ali neznam baš koliko su kvalitetniji.

Iskustva, molim.

Zahvalan.

Nepostoji nešto neograničeno. Sam svemir nije neogiraničen pa kako će web space biti neograničen ili promet. Ja ti preporučam iz iskustava drugih ljudi sa ovog foruma da bježiš od toga.

Da, ali taj hosting je veoma popularan u svijetu. Možda ne kod nas… :S

JustHost.com ti nebih preporucio, popularni su zato sto brdo para ulazu u marketing, placaju recenzije i slicno samo da bi izgledali kao kvalitetna firma, sto uopste nisu … Takodje solucija.ba od domaceg uvijek bejzim ako mogu kupiti u inostranstvu …

Ništa nije beskonačno niti neograničeno… Može eventualno biti da je “nemjeren” promet, ali čim premašiš neku normalnu potrošnju, ovo beskonačno će odjednom postati poprilično konačno :wink:

[quote=“Zmaj”]ovo beskonačno će odjednom postati poprilično konačno ;)[/quote]A ono što je bilo konačno i infinitezimalno maleno, poput cijene od 0 kuna, odjednom djeluje kao da teži u beskonačno… :slight_smile:

Da je po meni prije bih koristio ovu drugu soluciju, odnosno solucija.ba.

Razlog je podrška, nema vremenske razlike i možeš normalno komunicirati.
Drugo je što je točno navedeno, za prostor i promet a to je jako bitno.

I treće kako je i navedeno ovdje, neograničeno ne postoji.
To neograničeno zna jako puno koštati…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja