K: Facebook lajkovi (malo ali ciljano)

Dakle, radi se o malom obrtu koji se bavi kamenom (Redirecting...). Taman san napravia page i malo progura medu prijateljima i malo boosta, iman bice 250 lajkova. E, sad, volia bi to dogurat do nekih 1000. Znaci, ne tribaju mi lazni lajkovi, ne tribaju mi ni dica, nego ako neko ima ozbiljnu stranicu s uredenjem doma ili okucnice, luksuz, vile, sta ja znam… Prednost imaju oni koji su s podrucja Dalmacije, pogotovo iz okolice Splita ili Dalmatinske zagore. Znaci, u ovom slucaju bi i nekih 500 lajkova bilo sasvim ok.

Cijene ode ili u inbox, svejedno.

Pricekat cu dan, dva, dok se ne skupi kakva ponuda pa cu napisat za koga san se odlucia.

Placanje NETELLER, keš, ili PayPal (dobar i on sad kad san se naučia kako aktivirat uplatu :smiley: )

Hvala

Znam da je korisnik @d1namic radio sa lajkovima i stranicama, pa mu se javi…možda dogovorite nešto…

pa zatu lovu i kolicinu kupi direkt od fejsa kaj oces i miran si

@vladowsky za koju lovu? :stuck_out_tongue:

Kazen da san malo boosta, ali ne isplati mi se bas nesto. Pricekat cu jos malo, niko se jos ne javlja haha

napravi lajk kampanju i stavi limit kajjaznam 0.01 za lajk

Hmmmm neman pojma kako da stavim uopce limit za lajk, ja san napravia kampanju s prikazima i dobia nekih 100-150 lajkova za sta ja znan 12$, to mi je skupo… Ponavljan, ne znan kako se radi kampanja s cijenom za lajk :confused:

I mene zanima kako staviti za lajk 0.01.

Imam slicno za click na moj site 0.30, dosad se reklama pokazalo 0 puta i aktivna je 24/7, lol
Da se pocne prikazivati trebam staviti 0.8 sto sa mojim biznisom znaci da przim lovu…

pri dnu kad pravite oglas ( ali ne iz boosta neg u ad manageru) ima checkbox di mozete izabrat ocete automatsku cjenu ili manualnu i kad odaberete manualnu pojavi se novo polje di se moze stavit max cjena… kad je niza cjena lajka bolje je imat siire ciljanje jer fejs nece prikazat ak mu je preniski cpc i preuska nisa…

2 Likeova

I moze se dobiti lajk za 0.01?

ovisi o nisi i zemlji… naravno da za neke ne moze… men recimo najjeftinije bude srbija i venecuela haha…
od ex yu najskuplje su hr i slo a sr, bih, cg, mk su u jeftinijoj kategoriji…

Sta mislis da li bi ja mogao staviti 0.01 ako bi stavio na ciljanje BiH,Srbiju i Crnu goru

I jos jedno pitanje. Koju ovde opciju treba staviti

When you are charge

-Impression (CPM)
-Page Like

@idc testiranje. Facebook kao i Adwords i slicne stvari su mjesta gdje teorija pada u vodu odmah na pocetku. Ja kako radim je da napravim nekih 50 kampanja po 5 dolara, pustim ih 2 dana, nakon toga vidim rezultate i najbolje, odnosno najefikasnije kampanje skaliram.

Zna se izgubiti dosta novca, ali kad ubodes par kampanja, one postaju rudnik zlata koje lagano crpis.

Sta hocu da kazem, napravis par razlicitih kampanja po par dolara i nakon izvjesnog vremena vidis koje su najbolje i onda samo te koristis i skaliras koliko zelis.

A prije toga ako si novi u ovome svemu, dobro bi bilo da se edukujes za pocetak malo vise. A za to, google and youtube su tvoji prijatelji.

2 Likeova

@BigTruck Pa ti si stari lisac, jos 16 Novembra si poceo sa FB IA, :smiley:

nije nigdje tad napisao da radi sa IA, vec da dize stranice, sto je u onoj IA temi i naveo da ne krece sa IA od nule jer vec ima stranica :smiley:

Misliš platiti da se nekom svidi stranica? :joy:
Verovatno ću napustiti ovaj forum, gluposti su neverovatne.
Prodaja staranica, lajkova, domena,… Daleko vam lepa kuća…

i ja mislim da bi bilo dobro da napustis forum

ne placas nekome, vec fejsbuku

ako mu mozes platiti da dobijes publiku ili angazman (reach i lajkovi) zasto ne bi izabrao da ti obračunavaju cijenu po lajku?

3 Likeova

Ova ti je dobra.

1 Like

Tjah, dečurlija koja izmišlja razne gluposti da bi zaradila neki euro.
Mane to stvarno ne zanima.
Marketing se temelji na kvalitetnom sadržaju, lajk dolazi kao posledica toga.
Šta to znači kupujem stranicu, lajk?, Iz Hrvatske :joy:
Pa jel vi mislite da na FB rade budale?

naravno da se marketing temelji na kvalitetnom sadržaju, ali da bi nekome servirao taj kvalitetan sadržaj prvo moraš imati neku početnu pobliku, zar ne? bilo da je kupuješ na adwordsu ili na fejsbuku, od 0 lajkova sigurno nećeš krenuti sa kvalitetnim sadrzajem … cak i kad SEO radis moras nesto platiti

eh sad, kada promovišeš taj kvalitetan sadržaj, naravno da očekuješ da će to neko vidjeti, da će neko lajkovati

i na osnovu toga možeš izabrati da li želiš da plaćaš po broju prikaza ili po broju lajkova

to sto je default na fejsbuku da naplaćuju po impresiji ne znaci da su lajkovi vjestacki … ako tako razmisljas onda mozes reci “zasto placate za impresije, za doseg?”, “zasto uopste promovisete na fejsbuku, to je vjestacki”

zasto komplikujes