K; napravljen i popunjen sajt sa filmovima

Trazim za prijatelja samo gotov web sajt sa filmovima bez domene. Placa on ( ne ja ) ja cu samo pregledat . Ako tko ima. I da mi da link da vidim. Ako mi je ok, pokazat cu mu . Platit ce tek kad uplodamo i provjerimo dali sve funkcionira. Uplata samo paypal i skrill. Molio bi da se ne javljaju oni koji ne posjeduju nista ili oni koji me hoce zajebat po ne znam koji puta. Ponude pm

Molim da se smanji spam po temama u oglasniku, ako netko misli da oglas krsi pravila foruma, to moze javiti meni na privatnu poruku, za raspravu kontaktirajte autora privatno ili zadrzite za sebe.

3 Likes

Hvala @apazinjan

Mozes li mi samo reci okvirni budzet kojim raspolazete?

tesko da ce ti iko dat to da ti upload i proveravas, i kazes im posle da ti ne odgovara. jedino da ti oni upload i daju podatke o demo naloga i ti proveris jel sve ok.

Budzet nije ogranicen

Trolovanje ili ne, spam ili ne, dobio ban ili ne, ja moram da kazem svima da se paze ovog korisnika pri izvrsavanju neke transakcije, slican pattern kao nekadasnji prevaranti na ovom forumu, prvo uloga zrtve “bio sam prevaren mnogo puta” pa “zato novac samo prvo proverenim clanovima” sto pretpostavljam kada dodje do transakcije necete biti…

Takodje cudan zahtev u prethodnom postu, trazi keš za skrill, kada mu je neko predložio logično rešenje gde ne može izvrštiti prevaru nije se javljao više - pogledajte - Skrill uplata za gotovinu

6 Likes

Jaoooooo

Ne znam kako ocekujes da ti platis kad se sve uploada, kada si clan foruma tek od 10 Juna, i nisi dobio jos neko povjerenje.

Ja bih pristao na tako nesto, ali bih vjerovatno ostavio neki tajni ulaz, tako da se osiguram za svaki slucaj :slight_smile:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey