Kako bolje rangirati za jednostavan keyword

Znači, radi se o lapidem.hr web stranici. Neman nikakvih backlinkova za sada, nada san se da mi nece ni trebat jer je ime poprilicno unikatno. Jedino za sta zelin rangirat je kw LAPIDEM, a to mi nikako ne uspijeva.

Takoder nema mi ni logike da bolje rangiram za neke teze kw kao sta su kameni radovi ili kameni zidovi, ne znan sad na pamet.

Ako neko moze pogledat stranicu pa rec sta bi mozda moga prominit, cak mi je i domena EMD :confused: a i .hr, a npr prije mi izbacuje nekakav lapidem.tokyo nego lapidem.hr

Meni nema logike, ali nisan ja nikakav majstor pa mozda neko ima koju pametniju

Tvoj potpuni glavni kw je Lapidem kameni radovi…
Čak i kw radovi sa kamenom uopšte nije problem rangirati, jer je veoma malo web stranica koje su samo instalirane na wp i ubacen kontakt broj…

izvini, nisan bas razumia sta oces rec? Keyword koji me kao najvise opisuje i koji se cini kao forsiran bi bia taj, ili?

LAPIDEM kameni radovi, tako ti je naziv weba. i to ti je glavni keyword. njega kada kucas izadjes prvi na trazilici.

hmmm da, to i jesan pokusava, vidis nije mi palo na pamet pogledat haha

ali ipak mi je nelogicno da me za LAPIDEM nema nigdi, cak san maloprije isa upisat lapidem dicmo i nema me nigdi. Doduse izade mi sa strane ona kartica glupa od gugla, ali nista to…

problem je ode sta ljudi koji oce napravit sebi kameni zid u pravilu bas i nisu neki super webmajstori :slight_smile:
upisu ljudi u trazilicu svasta, cak ni ime ne pogode, al sta ces, valjda triba cekat i nadat se najboljem. Cak san i ad napravia s kljucnom rijeci lapidem, toliko san nisko isa :smiley: :smiley:

Pretrazivao sam keyword “Lapidem” i pronašao te na trećoj stranici 6 po redu.
PS: google.ba pretraga…

užas

P.S. Evo javia mi se jedan veliki gospodin u inbox, pomoć će mi oko toga. U svakom slučaju hvala :slight_smile:

EDIT: Ma nek se zna, gospon c3po - više puta mi pomaže, dobra duša foruma :slight_smile:

2 Likeova

Hvala ti Bole no nisi trebao to spominjati. :slight_smile:
Svejedno, što ti kažu kolege (samo jedan), vidim da ne spominju backlinkove?
Ja ću staviti tvoj backlink na svoj site pa ćeš vidjeti kako ćeš pjevati. :slight_smile:
Bilo bi dobro da se javi još bar jedan dobrovoljac koi je zainteresiran za postavljanje linka free. :slight_smile:
Ima i takvih uvjeren sam, osim mene. :smile:

1 Like

Evo javljam se. Posalji PM…

2 Likeova

Gospodo moja, dobia san i vise nego sta san zasluzia, svaki dan me neko novi ugodno iznenadi. svakako cu se potrudit izgurat ovaj sajt koji paralelno radim da postane jaci pa da nekom i ja mogu pomoc jednog dana ako Bog da :stuck_out_tongue:

2 Likeova