Kako ciljati US na TikToku

Lijep pozdrav,
Zanima me je li moguće iz Hrvatske ciljati US na TikToku. Kad nešto objavim i odem u analitiku samo su mi ljudi sa balkana. Ako je to ikako moguće bio bih zahvalan onome tko mi kaže kako namjestiti.

Fake GPS app za lokaciju + u postavkama preferirana zemlja USA

1 Like

Hvala puno, a taj Fake GPS ne može ništa učiniti loše jel(nisam upoznat s tim pa sam oprezna, stoga pitam, nadam se da se ne ljutite).

Posto je tiktok uhvatio zalet,interesuje me da li postoji mogucnost zarade i na koji nacin?

Da li se nako bavi tiktokom?
Interesuje me kako uci u sistem monetizacije?
Koji su uslovi?

1 Like

moras na us forum neki, ali kolko sam cito jako je slabo, na 1000 pregleda cent,dva ak se ne varam, radije se orijentiraj na neku nišu, radi kvalitetan sadržaj pa budeju te prepoznali ljudi i tvrtke koji hoceju da reklamiras neki njihov proizvod il uslugu, tu je ok lova, cak i nasi uzimaju po 150 eura za objavu, a vani je to puno više, pogotovo us traffic ak imaš. Daj mi reci kako si na kraju uspio uc u US sistem i mene zanima

Nisam u US sistemu.
ne znam

Monetizaciju za tik tok nije dostupna trenutno za Balkan, prema onom sto sam citao placaju na 1000 pregleda oko 2$… monetizacija je dostupna za Ameriku, Njemačku, Veliku Britaniju. A vezano za lokaciju treba ti vpn i da uklonis karticu iz telefona sa kog objavljujes sadržaj da ti ne otkriju pravu lokaciju ovo sam citao po forumima sa rade.

vpnovi imaju servere u datacentrima, i kod svakog provajdera postoje IP rangeovi koji su za datacentar i IP rangeovi koji su za fizička lica, domaćinstva … tako da svaki iole ozbiljniji servis može prepoznati VPN konekciju a to nerijetko dovodi do bana …