Kako da napravim padajući izbornik

Tako nešto slično sam i pokušao, ali meni je stavlja u padajući izbornik, nego sve ove podmenije kraj glavnoga, a ne znam zašto?!

[quote=“belmo996”]Ovaj video tut sam odradio iz dosade a i testirao sam jedan program :slight_smile:

Mozda ti pomogne Kako napraviti DropDown navigaciju/meni - YouTube[/quote]

Hvala! Čim završim s prijevodom, posvetit ću se tome :slight_smile:

Zato šta imaš float na li djeci a ne treba ti.

Dodaj ovo u css:

[HTML]#menu ul li {
float: none;
}[/HTML]

[quote=“APazinjan”]Zato šta imaš float na li djeci a ne treba ti.

Dodaj ovo u css:

[HTML]#menu ul li {
float: none;
}[/HTML][/quote]

kod mene to izgleda ovako:

i kad ubacim ovako nešto ispod CJENIK

  • Ja sam skriven!
  • Ja isto!
  • Hover me!

      nemam padajući izbornik.

      Di bih trebao ubaciti ovaj tvoj kod? Sorry što sam malo naporan, ali kako god probam ne radi :-((

Da li ovako ubacuješ ?

[HTML]

[/HTML]

Pazi, u onom drugom dijelu koda koji si napisao

    nije pravilno zatvoren (sa
).

Isto tako, odakle ti ideja stavljati velika slova i razmake u nazive fajlova ?

Da, tako ubacujem… tako su mi rekli da bi trebalo funkcionirati, ali ne radi. Ne znam koji

    misliš, ali dva su otvorena i dva zatvorena
. Ovaj dio:

je naknadno umetnut prema uputama, to bi trebali biti podlinkovi na linku CJENIK (gore sam krivo ubacio ispod prevođenja). A za velika slova nisam znao da smeta, u biti nije do sada smetalo… Kao što već rekoh na početku, samouk sam (youtube, google, forumi i sl) i puno stvari ne znam vjerojatno ispravno napraviti, ali imam volje i želje naučiti jer me zanima.

Btw. imam još jedan problem. Napravio sam si kontakt formu preko PHP Form Mail Maker - A free tool to create ready-to-use web mail forms with customized auto response email | Create php mail form i sve radi. Dobio sam zip sa 3 filea (form.php, form.lib.php i admin.php) i ovaj form.php složio na svoju stranu, ali ne znam di bi sa ostala 2 php-a jer bez njih naravno ništa ne radi?! :-((