Kako da napravim vlastiti guestbook ili ti comments

Pozdrav svima, ovako decki/cure neki su vec i uopoznani sa mojim problemom ali ipak sam odlucio otvorit temu… (molim moderatore da prebace temu ako joj nije mjesto ovdje)
Dakle… Napravio sam kompletnu stranicu i na kraju se jedan pametan covjek sjetio da hoce na stranici imat i comments! i tu je moja blokada…

http://probniprostor.heliohost.org/
evo ovo je ta stranica… napravio sam ja i comments preko neke stranice ali nije mi to…to… dakle treba mi najbolji tutorijal kako da napravim vlastiti guestbook ili ti comments, ili ako ima neka dobra duša da prolazi samnom korak po korak, bio bi mu jako zahvalan! :zbogom:

Guestbook možeš skiniti moj. Link skripte u potpisu. Onače naslov teme ti je vrhunski,

hehehehe znam :smiley:

Hvala puno, ali treba mi cjeli tutorijal ili netko ko ce ic samnom korak po korak! jel mi nista ne vrjedi kad neznam kako se stavlja!

[21:39:24] goran sambolic: dobro pošalji detalje, pa ti pošaljem ponudu za posao
[21:39:41] dennis jasarevski: hmmm
[21:39:49] dennis jasarevski: ocito imamo neki nesporazum
[21:39:54] dennis jasarevski: tražim pocmoc
[21:39:55] dennis jasarevski: pomoc
[21:40:22] goran sambolic: sorry, nemam vremena, zašto ne postaviš na webmajstore, ima na desetke ljudi koji će ti pomoči
[21:41:16] dennis jasarevski: pa jesam već, ali sam mislio da si i ti među tih 10!
[21:41:49] dennis jasarevski: al nema veze.
[21:42:05] dennis jasarevski: Hvala!
[21:42:11] goran sambolic: Pozdrav
[21:42:58] dennis jasarevski: a cek ako ti posaljem ponudu za posao onda ces imat vremena?
[21:43:25] goran sambolic: pa mogu ti poslati cijene za što bi koliko napravio.
[21:45:36] dennis jasarevski: znaci hoces, ajde salji
[21:46:04] goran sambolic: ali trebam detalje što treba napraviti, mislim ne razumijem što uopće treba raditi
[21:46:52] dennis jasarevski: kak ne razumijes
[21:46:54] dennis jasarevski: gle
[21:47:22] dennis jasarevski: Znaci hocu da posjetioci weba mogu ostavljat svoje komentare, guestbook!
[21:48:02] goran sambolic: a jel imaš kakvu specifikaciju
[21:48:06] dennis jasarevski: znaci ti dođeš na moju stranicu. dole imas link comments, i onda hoces ostavit meni komentar na webu, stisnes na taj link, imas boxeve npr, Ime, email, message, napises svoje ime email i poruku stisnes sumbit i objavis mi komentar.
[21:48:09] dennis jasarevski: skužio’??
[21:48:22] goran sambolic: dobro evo 3500kn.
[21:51:49] dennis jasarevski: AAHAHAHAHAHAHAHHHAHA KRALJ SI NEMA STA!!
[21:53:34] goran sambolic: Kad naučiš što je to speficikacija možda će developeri imati više vrememena:)
…te me obrisao sa skypa… he he he!!!

Eto samo da vidite koliko su vaše kolege spremni pomoc, Gorane ovim putem ti govorim da nikad od tebe kvalitetnog developera ako iz ove moje kobasice neznas zakljucit sto meni treba, cjenim tvoje znanje koje vjerujem da imas, ali gospon pametni spusti se malo na zemlju!
2 decka koja sam pitao i stvarno svaka im cast, decki su normalno i ljepo rekli da se bas ne kuze u to tako da ne trosimo vrjeme da rađe dođem i postavim ovdje temu te da ce mi netko od vas pomoc…

evo da ne bude sve tako crno ja cu ti odraditi posao za 3000kn :smiley:

E tako već može… :smiley:
ne stvarno sta nema vise dobrih ljudi na ovom forumu??
kaj nitko nije shvatio da ne želim da mi vi napravite želim sam ali uz vašu pomoc!!?

Nije više: Upomoccc!! :slight_smile:
Nego je sada: Kako da napravim vlastiti guestbook ili ti comments

Kako se došlo do tog naslova?
Gle čuda, “Kako da napravim vlastiti guestbook ili ti comments” je pisalo u samom postu.

Gigolo ti je ponudio svoju guestbook skriptu, a uz njegove skripte idu i jasne upute.
Ako ti se njegova skripta ne sviđa, ne znam kakva je - nisam probao, ovdje:
http://www.hotscripts.com/category/scripts/php/scripts-programs/guestbooks/
ćeš naći stotine guestbook skripti.
Sa korak po korak uputama za instalaciju.

Sad vidim da sadašnji guestbook nemaš na svom serveru nego je hostan negdje drugdje.
Ako ti to više odgovara, poveći izbor imaš ovdje:
http://www.hotscripts.com/category/hosted-apps/guestbooks/

Ne bih ti mogao nešto od toga preporučiti jer sam svoj zadnji guestbook zatvorio negdje u prošlom stoljeću.

[quote=“gambo”]
Gigolo ti je ponudio svoju guestbook skriptu, a uz njegove skripte idu i jasne upute.
.[/quote]Gambo, hvala Ti za ovo. Lipo je čuti da su upute jasne. A moj guestbook radi na
http://bergam.co.nr
i
http://ursula.co.nr
pa nek pogleda.

[quote=“kurvis”]
Eto samo da vidite koliko su vaše kolege spremni pomoc, Gorane ovim putem ti govorim da nikad od tebe kvalitetnog developera ako iz ove moje kobasice neznas zakljucit sto meni treba, cjenim tvoje znanje koje vjerujem da imas, ali gospon pametni spusti se malo na zemlju!
2 decka koja sam pitao i stvarno svaka im cast, decki su normalno i ljepo rekli da se bas ne kuze u to tako da ne trosimo vrjeme da rađe dođem i postavim ovdje temu te da ce mi netko od vas pomoc…[/quote].

Mislim ne razumijem, sutra da me neka baba zaustavi nasred ceste ja joj trebam pomoći napraviti stranicu jer ovdje imam račun!?

I napisao sam ti da potražiš pomoć ovdje.

A što se tiče ovog, slutio sam da je tako nešto u pitanje i iskreno bljuje mi se od ljudi koji ovamo dolaze, traže starije članove, privatan kontakt, pomoć, probni posao i sl., a radi se o komenrcijalnom projektu.
No vjerovatno nisi ni prvi a ni zadnji.

Ooooo vidi vidi poslovni covjek gorrc je nasao vremena??? Gle jednostavno me ne interesiras cudan si covjek za mene i bok, odi zuri u suncce :ludjak:
Hvala ti puno gambo, gospodine gigolo hvala i vama puno na trudu i pomoci! Lijepo je znat da danas ima jos uvjek netko tko je spreman pomoci! :zhuja:

U zadnja dva mjeseca ti si jedno peta “krvopija” koja traži besplatan rad a koji će pomogučnosti nekom naplatiti. No ti si očito balkanac jer stranci (moram priznati i neki naši ljudi) kad shvate da nemam namjeru besplatno raditi onda se kulturno zahvale, a ne seru okolo.

Dobro je pametnjakovicu … ajde ■■■■■■ vise!

Smiri malo svoje strasti, nema potrebe za ovakvim tonom.

Hahahahah, zanimljivo :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja