Kako da provalim razlog bacanja sajta u google sandbox?

Prvi put mi se ovo desava.
Sajt je napravljen pre 2, 3 meseca. Sajt je klikdofirme(dot)com
Linkovao sam ga sa nekih mojih sajtova i sa nekih foruma ovakvog tipa, znaci nema veliki broj linkova, a i to sto ima nisu losi linkovi.
Ono sto me mozda malo nosi mislju da li je uticalo na pad u sandbox su nazivi kategorija koji su slicni kao na jednom drugom sajtu i sto je veliki broj linkova bio na pocetnoj strani (linkovi prvog i drugog nivoa kategorija). Sada sam sklonio linkove drugog nivoa sa pocetne.
Vidi se drugi nivo tek kad se klikne na kateg. prvog nivoa. Nekih tekstova na sajtu nema, samo firme upisane. Ima dosta stranica, kategorije-gradovi, gde nema firmi pa sam tu bio stavio google adsense kvadrat oglas. Negde procitah da to moze uticati nesto.
Ako neko ima neku ideju sta i kako da menjam da bih se izvukao iz sandboxa neka pise.

Možda zato jer je sadržaj kopiran?

Jedino kategorije, firma nijedna nije iskopirana, sve je drugacije ostalo.

Koliko ja vidim sve do jednog je kopirano, na opise firmi mislim.

[color="#FFFFFF"]…[/color][attachment=1]1014140_544700515566876_438080347_n.jpg[/attachment]

Pogledaj što ti piše u webmaster tools-u. Obično pišu kad te penaliziraju, barem tako meni. A i mlada je domena i normalno da te šara. Ako ti ništa ne piše u web toolsu onda bi se trebao vratiti, naravno nemoj divljati sa linkanjem. Ako si dobio poruku u tools onda bolje baci domenu u smeće i kreni s nekom novom :slight_smile:

Hvala!!!