Kako da provjerim da li mi djevojka koristi Facebook?

Pozdrav raja malo mi je tesko bilo da se skontam na ovom jer sam novi…Molim samo za par info ako moze vezano za facebook mozda sam i promasio forum ali nadam se da vi imate odgovore i da ce te mi pomoci. Naime kako ja da provjerim dal mi djevojka koristi facebook na njenom racunaru, znaci mislim da koristi facebook al je sakrivena pa ja kad odem na njen kompjuter kako da skontam to, nesto tipa history-ja il slicno??? Hvala unapred!!!

Pa sam si odgovorio… pogledaj u historyu, pogledaj u saved passwords…

Ili joj uvali keylogger :smiley:

Kad je sretneš, ništa ne govori, samo joj zvekni šamarčinu. Ako ti ne znaš zašto, ona zna sigurno.

[quote=“iGoG”]Pa sam si odgovorio… pogledaj u historyu, pogledaj u saved passwords…

Ili joj uvali keylogger :D[/quote]Tzv. digitalna tehnologija.

[quote=“neki_frajer”]Kad je sretneš, ništa ne govori, samo joj zvekni šamarčinu. Ako ti ne znaš zašto, ona zna sigurno.[/quote]Tzv. analogna tehnologija.

:zub:

Amen to that :smiley:

Ako netko zna sa ženama, zna frajer.

:zub:

Ma da! Pa da ga optuži da je dobio 250 kuna od oporbe za taj čin!

:strumpf:

:roflmao::bljesak:

Ja ću morat kopirat ovo pitanje i dat odgovor na mom blogu

postavi grupu na facebooku paš vidit

Postavi joj trik pitanje :smiley:
Pitaj koga si to prošli tjedan dodala za frenda na fejsu, mnoge se tu zaj… :smiley: Sljedeći korak je svakako od nekog frajera što god da odgovorila, a onda će ti sve biti jasno :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja