Kako da se pokaže a kad se klikne da nestane?

Pozdrav svima, opet.

Ima jedna mala skripta i zove se jNotice.
Zanimljiva stvarčica u biti, no mene zanima s nje

Slide in message bottom
Slide out message bottom

http://s3.envato.com/files/160202/index.html

Kada se klikne, naime, pokaže se poruka kao u tooltip balončiću, i kada se opet klikne ona nestane.

Mene zanima ovo: može li se nekako napraviti da se taj "balončić pojavi odmah
kad se učita web stranica, i da nestane samim klikom na bilo koji dio koji web stranice koji nije taj balončić. :wink:

[quote=“parsifal”]Mene zanima ovo: može li se nekako napraviti da se taj "balončić pojavi odmah
kad se učita web stranica, i da nestane samim klikom na bilo koji dio koji web stranice koji nije taj balončić. ;)[/quote]

Moze.

fascinantan ti je odgovor. nije li ti možda palo na pamet da mi objasniš i kako, ako uopće znaš kako, što s obzirom na odgovor čisto sumnjam da znaš. došo sam na forum jer su mi potrebna objašnjenja za neke stvari koje ne znam sam a ne odgovori tipa: može. od toga nema nikakve koristi ni za mene ni za ikog drugog tko bi mogao ubuduće zatrebati istu ili sličnu stvar.

Kakvo pitanje takav odgovor.

Tebe ne zanima objasnjenje jer nisi pitao nista konkretno - vjerovatno zato jer nista konkretno ni nisi napravio, pa ocekujes da ce ti netko tu napraviti. :rolleyes:

Prava pitanja su: Radim sa jNotice-om, zapeo sam na tom i tom dijelu, nije mi jasno to i to, evo sta sam zasad napravio.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja