Kako da se zastitim?

Pozdrav svima,registrovao sam se jer smatram da samo vi mozete da mi pomognete…
Pre mesec dana poceo sam da igram gta san andreas multiplayer na jednom serveru
Taj srver ima i svoj forum,i svi admini i vlasnici imaju oko 15 godina
Sve je bilo ok dok jednom nisam slucajno prekrsio 1 pravilo i dobio ban na forumu
Resetovao sam ruter i sa novom ip adresom se registrovao ponovo…
Posle nekog vremena stize ponovni ban,provalili su da sam to ja jer je jedan admin to dokazao nekim ip adresama
E sad zelim da se registrujem ponovo,ali ima li bilo koji nacin da se zastitim da ne provale da sam to ja?
Hvala mnogo unapred

Eto već si sa 15 godina mogao naučiti da se pravila ne isplate kršiti.

A ako hoćeš da te ne skuže preko IP adrese, koristi proxy.

Zašto bismo pomogli osobi koja nije poželjna na tom forumu?

Hide My Ass! Free Proxy and Privacy Tools - Surf The Web Anonymously

Zato sto sam sasvim slucajno prekrsio samo 1 pravilo i jako zelim da se vrati i da sve ispravim,osim toga admin od 15 godina ne moze bas dobro da proceni da li mu ja zelim dobro ili ne
Hvala,ali kako da koristim proxy

Vidiš li ti taj link ispod mog upita?

Aha,ako to koristim to ce onemoguciti proveru ip a i ostalog?

Ne, ako to koristiš neće znati da si to ti. Ja imam forum, i bez provjere IP-a dosta puta saznam da je to ista osoba, po načinu pisanja i sl.

Glavno je da tehnicki nemogu da me provale,a pazicu se za ostalo
Hvala ti puno prijatelju

Samo vodi računa da od same registracije, uvijek ulaziš preko proxy sajtova.

Evo sad sam sa jednog starog profila ulazio preko tog sajta…
Cisto da probam jer se secam da su mi samo ip banovali
Koristicu to stalno kad se registrujem opez
Jel se tu cesto menja ip? Ne mogu da provale novi profil jer sam sad usao na stari?

Trebalo bi biti da se osvježava ali ne vidim razlog zašto si ulazio na stari banovani profil sa te stranice. Ako jesi, bar osvježi početnu stranicu tog proxy sajta pa onda unesi ponovo URL koji želiš. Ako si se odlogovao sa banovanog i odmah registrovao novi acc mislim da će IP ostati isti.

Nisam jos nista registrovao,ali uradicu tako
E sad to je ustvari multiplayer server koji ima svoj forum
Kako da se zastitim da me na serveru ne provale da sam to ja?
Hvala ti mnogo sto mi pomazes

Otidji na justfreevpn.com tu možeš naći IP Adresu , korisničko ime i lozinku koje zapišeš , te napraviš VPN konekciju u Control Panelu i IP Adresa će ti biti promijenjena dok se ne diskonektujes imaš kod njih objašnjenje i upustvo.

[quote=“ziggy98”]Nisam jos nista registrovao,ali uradicu tako
E sad to je ustvari multiplayer server koji ima svoj forum
Kako da se zastitim da me na serveru ne provale da sam to ja?
Hvala ti mnogo sto mi pomazes[/quote]
Idi preko tog sajta nonstop. Ako provale da si isti tip na osnovu email adrese, načina na koji pišeš tu si sam kriv :D.

Hvala

Evo,registrovao sam se ali sad tek vidim da su neke funkcije nevidljive preko tog proxy sajta,naprimer opcije pisanja se ne mogu videti…

Napisao sam ti za VPN par postova prije,tu će ti sve opcije biti jednake samo ćeš imati drugi IP…

Možeš pokušati ovo što Junuz predlaže iako ja nikada ne bih to uradio. Čudi me da preko tog sajta ne vidiš polja za pisanje. Probaj na odblokiraj.me, sajt radi na istom principu a link sam pronašao ovdje na forumu.

Dakle, tvoj internet provajder ne mjenja IP adresu prilikom resetovanja routera? Prošli put si se vjerovatno registrovao na IP adresi koja je banovana, pa su ti i novi acc banovali.

[quote=“Milito”]Možeš pokušati ovo što Junuz predlaže iako ja nikada ne bih to uradio. Čudi me da preko tog sajta ne vidiš polja za pisanje. Probaj na odblokiraj.me, sajt radi na istom principu a link sam pronašao ovdje na forumu.

Dakle, tvoj internet provajder ne mjenja IP adresu prilikom resetovanja routera? Prošli put si se vjerovatno registrovao na IP adresi koja je banovana, pa su ti i novi acc banovali.[/quote]

Za što ne bi koristio VPN,a koristio bi klasican proxy ?

Da li vidiš JA gdje u tom postu? Ako vidiš, to je odgovor.