Kako da se zastitim?

Ja kad restartujem ruterpromeni seip ali se promeni samo jedanili 2 broja…tako su me provalili…
Kako da koristim vpn?
Molim te napisi mi kako da to uradim
Inace ja najvise na taj forum idem sa mobilnog pa neznam da li moze to sa telefona

Probao sam odblokiraj.me i tu je sve ok,sve mi pokazuje…
Probacu i vpn kad mi odgovori…

Pogrešno je to što oni rade, tako mogu banovati još nekog sa tvog regiona koji koristi internet usluge istog provajdera.

a, ono… nije pogresno ako se netko tko je bann-an pomocu cloakanja ipa pokusava i dalje spajat na site koji mu je odbio pristup?

mislim, tesko da ako je stvarno doslo do nekog nesporazuma, da se isti ne bi mogao rijesiti… posto nije, vjerojatno je bann tamo s razlogom?

Nemogu da otvorim novu temu preko ovog proxy…
On krene da ucitava i zaustavi se i nece

Budi spreman na takve nedostatke . Pokušaj iznova. To su standardne mane kada ideš preko proxy sajtova. Taj forum izgleda pravo aktivan.

Ali nmg ni da odgovaram na teme niti da pravim nove

Čudno, ne znam brate, ja bih pokušao nastaviti bez proxy sajtova :D, i nadao se najboljem :D.

Brate hvala ti mnogo na pomoci
Da ja resetujem ruter pa da pokusam…
Hvala

Sad sam shvatio…
Ja sam od pocetka ponekad ulazio na forum sa onog neta sto ti trosi kredit na mobilnom…
Taj ip nmg promeniti?

Ne vjerujem da ti možeš mjenjati, da li provajder mjenja to je druga stvar. Isto možeš provjeriti ulaskom dva puta na neki websajt koji ti prikazuje IP adresu, npr. ping.eu

Znaci resenje bi bilo da ne koristim net sa telefona

Prvo provjeri da li je uvijek ista IP kada ulaziš preko telefona, već sam ti napisao kako to da uradiš.

Sa telefona je uvek istta,pasam instalirao hotspot shield koji mi je promeni i ok je
Koristicu hotspot shield i na kompu i na telefonu…