Kako da smaknem Meta sa portala?

Pozdrav.Zanima me kako da smaknem ovo Meta sa portala.Probao sam otvarati tamo na stranici prilagodi tj vec sam na prosloj temi to mogao smaknuti ali na ovoj ne ide pa sad da li ima neki drugi nacin da se to odradi.Gledao sam neki video na yt i uradio kako je i on i pokvario stranicu bile mi mutne sve slike pa tako da pitam ovdje. Hvala Meta < v.-

Ukloni widget koji se zove META

1 Like

E tog widgeta nema

Ima, pogledaj u footer… Kad odeš na widgets imaš footer sekcije, pogledaj u njima, kolko vidim u prvoj se nalazi…

1 Like

Pozicija je verovatno Footer ili Footer 1, a naziv samog widgeta “Meta”. Uvek bude uključen kad se tek instalira wp

1 Like

Ma gledao sam sad, rijesio je… @Kornic mogao bi nam barem kliknuti na ovo srce ako smo ti pomogli hehe

1 Like

@MuamerWP da vidim i ja sad :slight_smile: Ne stiže čovek, kuca vesti, treba napuniti sajt :smiley:

2 Likeova

haha hvala vam puno sto ste se trudili iako bi to na vecini portala bio problem ovdje nije sto sam i provjeravao a prije toga sam radio na drugoj temi i bas je problem bio takav a to sam i uradio kao sto ste rekli, ovdje je problem bio ako nista nema u footeru to se samo od sebe prikazuje(meta) i tako da sam u footer 3 stavio najnoviji clanci i onda se smakne meta, izgleda jer nije bilo widgeta pa oni samo od sebe ubace nesto iako to nema u footeru ni nigdje samo da ne stoji prazno.
@MuamerWP . @Chema Izvinite sto nisam ni lajkao ni nista radim oko ovog jer znate kako je novi portal pa gledas sta god ima da se popravi iako nije nesto extra sajt al haj bar neke greske da ispravim haha.Hvala jos jednom na trudu :slight_smile: