Kako da text iz Footera (Sidebara) bude vidljiv samo na indexu?

Nadam se, uzgred, da ste svi primijetili još u prvom postu da ovdje nije riječ o WordPressu? :slight_smile:

A slusaj jedini nacin da odredjeni dio koda, u tvome slucaju, maknes iz markupa jeste PHP.

Ja iskreno nemam pojma kakav je ovo CMS, ali rijesnje od @Veritos bi trebalo raditi,

Ako ti i dalje ne radi daj stavi cijeli index.php kod na pastebin.com i posalji mi link pa da ti ja ubacim.
Ovo je php, to nema veze jel wordpress, blogger ili nesto deseto.

Želim vam svima zahvaliti koji ste pokušali pomoći, dragi Forumaši. :blush:
Ali, još dok sam pisao uvodni post mislio sam da će mi u tome pomoći najveći od najvećih, čak sam imao i stand by video kojim ću ga pozvati:


Help me A-Pa-Zinjan, you’re my only hope :slight_smile:
(izabrao sam ovu verziju gdje se i moja malenkost (moj avatar) vidi u pozadini) :blush:

…ali on se je javio i prije negoli sam uspio postati film. Veliki Apazinjan. Po mom osobnom mišljenju (mnogi će se složiti, uvjeren sam), teško je reći jeli naš Apazinjan više čovječan, pristupačan, dobronamjeran ili profesionalan (stručan). :slight_smile:
Nije to bilo tako jednostavno kako je možda nekome izgledalo. Meni osobno nikako to nije izgledalo, ali naš Apazinjan je sredio stvar i mnogo mu hvala,
Trebalo je istraživati site i isprogramirati rješenje jer druge opcije, mada je riječ o PHP siteu; jednostavno nisu radile. :sunny:
Hvala mu još jednom i svaka preporuka za No1 OriginalEXE.

(neka se nitko ne osjeti manje važnim, molim, ovaj Forum je ipak prepun vrsnih stručnjaka) :wink:

1 Like