Kako do prvih pregleda na youtube?

Kako dovesti prve preglede na youtube kanal i videe nakon kreiranja kanala, objavio sam 3 videa svi imaju 0 pregleda

ja objavih jedan video i ima 47k pregleda


image

video je debilizam, kako izgleda određeni telefon i izvrtio ga u ruci 37 sekundi čini mi se

i ladno se subskrajbovalo 147 ljudi na kanal sa jednim videom koji je baš nako niđe veze. moguće da ga je poguralo to što sam objavio review na gearbestu i stavio link ka yt i to je bio jedan od prvih reviewsa na gearbestu. tako da možda to nije loše činjet, naručivat sa gearbesta i ostalih kineskih sajtova pa bar neke sitne proizvode koji ne koštaju puno, a nemaju reviewsa puno, a traže se, lupam el četkice za zube ssu razne po desetak dolara pa za te pare se dobije bar 4-5 klipova, tj može se izvući, pogotovo ako se priča na engleskom, ja to ne činim, al opet bi se moglo izvući i bez priče nekih klipova. ovaj što ja snimih je snimljen nekim raspalim starim telefon poluležeći i drhtavom rukom. mislim pojma ja nemam o yt no samo onako kucalo mi se pa ispisah neko svoje mišljenje

1 Like

Ako imaš svoju Facebook stranicu, twitter, objavi video tu, ili ako imaš sajt objaviš na sajtu kao deo članka. Možeš iskoristi i neki od google chrome plugina za instagam te ako instagram profil) pa tamo možeš embedovati link videa to jest, dodati ga kao objavu

Kako mislis dodati link sa youtube na objavu?

1 Like

pa lepo preko desktop računara i (google chrome) plugina za instagram,ono klasičnu objavu na instagramu hešteguješ, napišeš neki tekst vezan za taj neki video i zalepiš URL LINK videa u objavi naravno dodaš neku sliku ono… da narodu bode oči :nerd_face:

A ne razumijem stvarno, znam da ne mogu linkovi na ig…Mislim to mozes sa mobitela sta ce ti plugin samo sto na link ne mozes kliknuti…ili? Daj neki screen kako to izgleda.

Evo ovako otprilike izgleda naravno sve je urađeno desktop računara (kompjutera) i chrome plugina.

Pa dobro tako sam i mislio sta ce ti plugin uneses sam ovo jer se ne moze kliknuti.

1 Like

pa dobro može i bez njega slažem se tobom limenka2017 ja obično i čeće koristim desktop računar od mobuilnog za neke poslove na netu

1 Like

Ja pomislio ima neka caka za link :joy:

Ako bude neka caka il će ovi sa instagrama sami javiti ili će sam narod provaliti :laughing:

1 Like

A ako hocu stranu publiku,kanal je za djecu namijenjen ne mozes ga ni promovisat takvoj populaciji,kako ga reklamirati, 3 videa bas zanimljiva ali youtube nece da pogura ni sa 10 pregleda, znaci 0

Pokušaj onda da dodaš - pronađeš jače keyworda za ta tri tvoja video snimka Pogledaj opise sličnih videa ili iz te kategorije pa ih sam veoma malo preuredi pa vidi efekte posle par dana

to je i jedan jedini razlog zašto ti je video dobio toliko pregleda. :slight_smile:

Pogurao ga yt, forsiraju te kratke videozapise

Treba kupiti jak facebook nalog sa mnogo pratioca i tamo trpati videe.
Od instagrama nema leba jer ne moze ziv link da se stavi.

Moze ako imas 10 k pratilaca i na story okacis link do videa

Koliko kosta jedan takav nalog instagram sa preko 10000

A ne bi ti zna reć, imas ovdje stručnjaka za te stvari sigurno