Kako dobiti besplatnu posetu,besplatne backlinkove,preglede video snimaka

Stavio sam ovu temu pod opcijom birtija jer ne znam gde da stavim zbog nacina na koji cu objasniti kako se dobija sve besplatno.
Sinoc smo @Vlada78 i ja imali jednu sada vidim veoma korisnu rasravu oko DMCA i kradje tekstova.
Mnogi se zale kao i ja da im se kradu tekstovi i sve na sajtu pa moramo da saljemo DMCA zahtev da bi se uklanjao ukradeni sadrzaj.
Posle razmisljanja dosao sam na ideju da to moze biti korisno jer se u tekstu moze ubaciti embedovani video snimci,linkovi sa vaseg sajta kao i skripte za preusmeravanje na odredjeni sajt.
To bi znacilo da bi svi ukradeni tekstovi imali vas video YT snimak,bili preusmereni na vas sajt ili imali skriptu sa iskacucom reklamom…moze sta god zelite da se uradi i dobijete besplatnu posetu gde zelite.
Mozete izneti svoje misljenje o ovome. :grinning:

A jel si cuo nekada za HTML cleaner ???

Da ali stavis tekst i video koji objasnjava jos detalja i onda sta mu vredi ako ukrade tekst kad je svrha obrisana koja se nalazi u video snimku.

Kako popraviti ves masinu pogledajte u video snimku a ono snimak obrisan.

Ili napises tekst ja sam lopina i kradem sa sajta pa ime sajta i ti sa svog sajta obrises taj post a njegov sajt zbog automatske kradje preko feed opcije ostavi to :rofl:

Ili postavisi autorsku sliku ili video od diznija i obrises a on pokupi dizni ga zvekne po usima. :rofl:

Buraz ti kako si krenuo na kraju ces da im postavis minu usmerenog dejstva MRUD

1 Like

Pa buraz jel hoce da kradu e pa neka kradu :rofl:
Svaka kreativni predlog je dobrodosao :rofl:

Ovde cu povremeno pisati o nacinima zastite sadrzaja na sajtu.
U tekst koji bi lopov ukrao uz pomoc feed opcije ili neke druge opcije stavi se licencirana slika koja je samo za vas sajt.
Kada se slika nadje kod lopova na sajtu prijavi se autoru slike.

Ako je slika ugradjena i kada se klikne da se zaradjuje preko pregleda slike onda se ne mora ni prijavljivati jer lopov vam omogucava zaradu.O kad cu dobiti edit opciju.

a lopov ce da ukrade samo tekst, sliku ce da ostavi tebi :crazy_face:

Tekst tipa najnoviji bmw i on ne preuzme sliku au al ce biti koristan njegov tekst.

Pa ce da stavi 27 druge slike, sto mora da uzme tvoju… vec sam ti reko hiljadu puta da ovi koji maznjavaju tekstove obavezno ih provucu kroz HTML cleaner i ociste tekst HTML koda i od svega, ostane samo tekst, sve ostalo se brise.

Sta mu znaci tekst od par reci.Jednom ce pogresiti nece provuci i naletece.A ko kaze da ja necu uzeti tekst sa nekog mog jakog sajta koji je vec indeksiran i on naleti na rudu.

Nemas ti sine ni slab ni jak sajt, bolje idi uzmi da ucis SEO nego sto ovde pises nebuloze po forumu.

Sad kad si video da si se izlupao gluposti sad spominjes blokade :rofl: prvo nauci bilo sta pa onda na forumu pisi i budi siguran 1000%.
Ja sam ti vec napisao da probas sve to sto pises da uradis pa ces videti da ce ti sajt nestati kroz par nedelja.
Nisu te dobro ucili u skoli ili nisi slusao kako treba.Skola se uci u hodu.

Lopov koji bi mi ukrao tekst nestao bi i ne bi mu palo na pamet da mi krade tekstove.

Da nastavim.Ko nema jak sajt neka zamoli nekoga sa jakim sajtom i od njega pozajmi par tekstova da bi neutralisali lopova.

1 Like

Ovo ti profe nece reci na casovima :rofl:

Sad ce da drhtimo od lopova i da nam lopovi kradu tekstove i budu “nedodirljivi” jer su prvi indeksirali a da me neki djacic uci koji je tek izasao iz skole sta trebam da radim :rofl: ima bre lopov da nestane jako brzo pomocu mojih metoda.
Nema vise prijave DMCA nego klopke za lopove plus besplatan saobracaj. :rofl: