Kako dobiti besplatnu posetu,besplatne backlinkove,preglede video snimaka

To bre, nece tebi ovde na forumu SEO indijanci da pricaju kako se radi, ima ti sve da ih sredis u stilu Zmaja od Sipova :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ti strasni lopovi koji su nedodirljivi :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Sede i cekaju gledaju u sat kad se indeksiraju :rofl: :rofl: :rofl:

Trazi od profesora da ti vrate pare jer te nisu nista naucili.

EE kad bi to tako islo sa kradjom teksta i blackhatom glatko,niko ne bi ni pravio sajt nego bi svi krali.

Vazi nema problema, cu da kazem da si mi ti reko

Pa napisao sam tekst od par reci o tome kako izgleda novi bmw i obrisao slike :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: voleo bi takve lopove.
Obrisu sve slike a ostane tekt
Evo ga novi bmw :rofl: :rofl: :rofl:

Neko je napisao da sklonimo sa sajtove opciju feed.Jesi li ti to napisao?

Ja sam napisao sto pitas

Aj sad prouci lepo sta sve znaci feed za sajt.Ovo je dokaz da ti ama bas nista ne znas.

RSS ne znaci nista to je bilo popularno kada se moja pokojna baba rodila, sada to vise niko ne koristi, a mnogi ne znaju ni da to postoji. Tako da RSS feed ne sluzi nicemu sem sto pomaze kradljivcima tekstova.

E sad lepo ukucaj u gugl pretragu i to procitaj kod svojih SEO strucnjaka ili pitaj profesore da ti dodatno drze casove.

Evo samo delic: Rss feed jednako je automatsko indeksiranje stranica.

Kako objavljujes tako roboti indeksiraju pomocu feed opcije.

Na mojim starim sajtovima se odmah indeksiraju cak i medju prvih deset i po recenici u tekstu a na novim treba posle ubacivanja u google search konzoli posle par sati.

Tek vremenom i novi sajtovi se brze indeksiraju.

Nermoj da citas gluposti sa interneta slusaj sta ti ja kazem, ne treba ti RSS feed na sajtu, brisi to :crazy_face:

U google search konzoli ti ima opcija za ubacivanje feed ili xml sa sajta.

Ovo ko te naucio sprdo se :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: trazi pare nazad.