Kako doći do Instagram followers-a (MOLIM ZA ISKUSTVA)

Naime nedavno sam napravio instagram profil u poslovne svrhe, imam fb stranicu pa sam htio i promociju preko instagrama, vjerujem da ima mnogo vas koji dosta znate o ovome. malo sam citao o tome pročitao sam da je dozvoljeno dodati 7.5 K ljudi pa na taj nacin dodji do ljudi, nakon tog prestati pratiti te ljude pa nove dodavati, koliko istine u tome, pored tog mozete mi vi napisati kako sto brze dodji do pratioca.

Follow unfollow metoda. To mozes i botom automatizirati. Ovisno o cemu je stranica, najbolje rezultate ces dobiti ako radis svoj sadrzaj (slike) i koristis hashtagove koji su u tvojoj nichi. Kod hastagova nemoj pucati na genericke i velike tagove.

Za pocetak ti je mozda najbolje platiti nekome vodenje profila dok ne dodes do neke brojke pratitelja tko ce ti napraviti istrazivanje niche i F/U metodu. Nakon toga nastavi sam objavljivati sadrzaj.

Ja nudim usluge vođenja Instagram profila, pa ukoliko si zainteresiran se javi :slight_smile:

Već nekoliko godina bavim se vođenjem Instagram profila i mogu ti ponuditi sigurne rezultate uz kompletno vođenje profila (objava sadržaja, prikupljanje followera i interakcija s istima).

1 Like

Kod metode follow unfollow, imas ogranicenja na racunu. Ovisi ti o starosti racuna s kojeg to radis (izmedu jos par stvari).

Moras odrediti trziste tj. koje zemlje gadas, znati targetiranu publiku kakvu zelis za svoje pratitelje. Nakon toga istraziti trziste i pronaci racune koji imaju te pratitelje koje ti zelis. Nakon toga ti pratis njihove followere, likeas im slike, komentiras itd. Uz to ako imas privlacan content i dobar dizajn racuna dobivat ces ljude kojima ce izlaziti obavijest i ako im se svidi tvoj profil zapratit ce te nazad, istovremeno prestajes pratiti ljude koji ti nisu uzvratili.

Tu imas dosta posla, botovi koji su trenutno na trzistu ti mogu odraditi dio tog posla, s time da se kvaliteta placa dodatno. (Za jedan acc ti ne treba proxy i server, sto je dodatan trosak)

Ako te zanima sve skupa da to postavis ti treba cca 20-30ak dolara mjesecno plus tvoje vrijeme da napravis cijelo to istrazivanje. Nauciti koristiti bot te postaviti parametre ce ti uzeti dosta vremena. Mozes tu uslugu dobiti na dobroj razini za manje para, uz to pratis cijelu situaciju i naucis kako upravljati racunom.

Ali sve ti ovisi o nisi kojom bavis, sto planiras raditi s tim accom i gdje regionalno gadas.