Kako funkcioniraju Paysafe i Paysafecard?

zdravo;

Bavim se internet prodajom i šaljem artikle iz BiH na čitav balkan i za sve zemlje imam mogućnost da mi primaoci plaćaju pouzećem dok za Hrvatsku nemam taj način pa bi mi neki uplaćivali unaprijed da im naknadno pošaljem svoj artikl.

Mnogi nisu punoljetni pa ne mogu uplatiti preko western uniona nego mi nude opciju paysafe kartice pa me zanima kako to funkcioniše. Da li oni mogu uplatiti tačan iznos koji je potreban za artikal i kako tačno ja mogu taj kod isplatiti u Bosni i Hercegovini na svoj bankovni račun, šta mi treba i kakva je procedura?

Unaprijed hvala

Radi ti se o ovome

Paysafe card bonovi kupuju se na kiosku tiska.
Naknada iznosi 6%, ako netko kupi bon od 100 kn, kod online uplate u web shop iznos ce biti
umanjen za 6 kn.

U svoj web shop moras ugraditi placanje preko paysafe, sl. i kao i preko paypala.

https://www.paysafecard.com/fileadmin/api/#/introduction/payment-flow-with-paysafecard/functional-payment-flow

https://www.paysafecard.com/en/business/online-partner/integration/

Kako ide sa valutama, ocito da moras imati prikazan iznos u kunama kod artikala.

Neznam da li se u hr mogu kupiti bonovi u eurima.

Hvala na odgovoru ali evo sad istraživajući sam se brzo razočarao jer nema u BiH mogućnosti paysafe računa odnosno preuzeti isplatu s paysafea bilo gdje.

Da li ima neko jednostavnu ideju za transfer novca hrv>bih bez velikih procedura

Sacekaj 22 godine onda ce bitcoin da olaksa trgovinu na netu,imas tu strucnjaka zagovornika
online placanja,nezavisna samostalna nekontrolisana mreza coin valuta ,ima da zaradjujes milijone samo dok narod shvati da nema alternativu, nego digitalne valute…

3 Likeova

lol… nekužim kakve veze ovaj komentar ima s temom

Pa ima vremena skuzices ,

lol… inače paysafecard je ok sustav pogotovo prihvačen kod populacije koja nema ili nemoze imati kreditne kartice…

A ovo za kriptoivalute neposjedujem nijednu niti me zanimaju ali papirnati novac ce izaci kad tad iz optjecaja to nije proročanstvo to je napredak.