Kako instalirati PDFMiner library

Pozdrav, kada instaliram jedan wordpress plugin isti ne radi zbog toga što je još potrebno dodatno instalirat PDFMiner i pdfimages library(slika u prilogu)

.

Web stranica se nalazi na shared hostingu, te sam ih kontaktirao, ali izgleda da se ne može navedeno instalirat.

Zanima me koji bi bio put da imam na svom hostingu omogućeno navedeno ? Je li potrebno imat neki VPS ili Cloud pa onda sam to instalirat ? I koliko je to zahtjevno za instalirat ? Ima nekoliko tutoriala ali se nisam s tim nikad bavio…

Potreban ti je vps, ako hoces instalirati pakete koji ti trebaju, a doticni ih ne zele instalirati na shared hosting.

Za instalaciju prati upute od svakog paketa.

Nisam provjeravao, jel navedeno mogu instalirat na Google Cloudu? Trebao bi negdje provjerit kako radi plugin, odnosni jel daje rezultate kakve zellim prije nego zakupim VPS.

Moze svugdje gdje se moze instalirati. Koji OS koristi google ili koji se sve mogu instalirati, nemam pojma.

Na linux navedeni paketi idu sigurno.
Digni kod sebe virtualku i probaj.

Hetzner naplaćuje server po radnom satu. Da testiraš dan-2 nećeš potrošiti 0,05€

1 Like

možeš li postaviti link te ponude?

Nemam link. Oni obračunavaju tako, i to je naglašeno u kontrolnom panelu. Koristim njihove hosting usluge i vidio sam da neće obračunati neki server koji ugasiš kroz kontrolni panel. Ako je server down ili ne radi zbog loših postavki, to će naravno uračunati.
Evo screen gdje se vidi manja cijena kada sam ja testirao, pa nakon toga gdje sam server pustio 24/7 online