Kako izraditi prezentaciju web dizajna

Ovako, krenuo bih ozbiljnije u dizajnerske vode, do sada nisam nudio svoj dizajn odvojeno od web-a pa i nemam nekog iskustva u tome.
Da budem koncizniji, interesira me znači kako to ‘profesionalno’ odraditi, znači što uključiti u jednu web dizajn ponudu recimo za neke od web ‘trgovina’ dizajnom.
Tu prvenstveno mislim na dizajn za standardni web (koji nije template za neki od cms-ova).
Znači uz 'veliku sliku ’ -kako to izgleda u kompletu, što još treba dodati jednom web dizajn riješenju, i kako to na ‘fin’ način ‘spakovati’.

hm. ako sam te dobro razumio buraz…znaci zelis nekome ponuditi dizajn?

Pa pokazi im dosad urađene radove. Zakupi 3-4 domene(nemoras) i odradi poso najbolje sto mozes po svojim vizijama ili ponudi 3-4 kompanije promo izradu i to je to. Tad imas sekciju “dosad urađeni radovi/webovi/projekti” za buduce musterije.

Sori ak nisam razumio sta trazis.

slucajno sam nasao na internetu
http://www.asdizajn.co.ba
pa eto mozda ti moze biti od pomoci kako su oni uradili

Imam domena zakupljenih, i na njima radova, no nije mi to problem, nego bi ponudio dizajn web-a na 99designs.com.
Pa želim da to bude kad napravim dobro i kvalitetno izprezentirano i upakovano.
Što se tiče template-a za cms-ove bar mislim da mi je jasno, odradiš template, uhvatiš screacapture, staviš pod određenim imenom u folder template-a, zipaš folder i to je to.
Al’ mi nije jasno kod standardnog ‘običnog’ web-a, jel isti princip, odradiš web i lupiš screancapture?

Zbog svoje profesionalne (de)formacije logicno mi je da ti predlozim prezentacijski video.

Kako je prezentacija posuđa najbolja kada se pripremi jelo u njoj i kako je najbolja prezentacija auta testna vožnja, vjerujem da je najbolja prezentacija web dizajna ako taj isti dizajn možeš pokazati online, na živom web sajtu.

Slazem se sa trnocom a ako nemozes tako ve conda napravi nesto slicno reklami u video formatu ili kako vec oni primaju

konkretno, ponudio bi svoja dizajn riješenja na 99designs.com, al nemam pojma kako taj ‘pokazni predložak’ dizajna mora izgledati…