Google kontakt telefon ili email?

Hvala, tsereg.

[quote=“tsereg”]Ako ih ne dobiješ, možeš im pisati ili ih posjetiti:

Google Hrvatska d.o.o.
Ulica Petra Hektorovića 2, Zagreb
OIB: 06861541063[/quote]

Google maps baca na neku čudnu lokaciju u sesvetama. Valjda greška

[quote=“Bugi”]Google maps baca na neku čudnu lokaciju u sesvetama. Valjda greška[/quote]Da. Greška. Sigurno je to. :slight_smile:

Ali adresa je iz sudskog registra. Svatko može provjeriti.

Da neka privatna kuca heheheh.

Zanima me kako kontaktirati Google Hrvatska ima li neki mail ili broj telefona na koji mogu nazvati?

Zanimljivo da su na imenik.hr upisani na adresi Primorska 26 u Zagrebu. :smile:

Ova ti je dobra… :smile:

Ova ti je dobra… :smiley:

Znam jednu stvar zasigurno, ako na adsenseu imas zaradu preko 20€ sedmicno imas opciju direktno u adsense meniju za podrsku da im se javis porukom. Vec sam probao, doduse na eng sam ih kontaktirao dobio sam odgovor u roku od 48h.

A ako imas manju zaradu, nevjerujem da ih trebas kontaktirati uopste.

Zanima me postoji li kakav mail na koji mogu kontaktirat google hr? Problem je taj sto je netko uspio registrirati email adresu istu kao sto je moja samo je dodao tocku. Znam da ce te reci da to nije moguce jer google zanemaruje tocke i velika slova kod mail adresa ali je istina.
Zahvaljujem na odgovoru.

kako nije moguce, mogu ce je registrirati mail ime.prezime i imeprezime

http://www.google.hr/intl/hr/contact/

http://www.google.com/intl/hr/about/jobs/locations/zagreb/#tab=tab-map

http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/google-hrvatska/Detaljno/115010

Google Hrvatska d.o.o. Ulica Petra Hektorovića 2, Zagreb
Djelatnost:6312, Internetski portali

OIB:06861541063
MB:02512122
Godina osnivanja:2009.
Veličina:Mali poduzetnik
Status:Aktivan
Kontakt: +385 99 2681360
www.google.hr

Google ti neće moći ovdje pomoći. Niti jest, niti može Google zabraniti nekome tko se zove kao i ti da koristi adresu e-pošte sa svojim imenom - i ta osoba ima pravo na osobnost (dio kojega je pravo na vlastite ime), baš kao i ti. Koju bi adresu trebao koristiti?

Ako netko koristi tu adresu da bi tebi naštetio (npr. u sklopu krađe identiteta ili narušavanja tvog prava na osobnost ili zbog širenja kleveta, uvreda ili zbog povrede tvoje časti ili ugleda, ili zbog iznošenja tvojih osobnih prilika), trebaš se obratiti policiji, odn. državnom odvjetniku, te unajmiti vlastitog odvjetnika i izvidjeti kako da osiguraš sudski nalog kojim će ti Google dostaviti podatke osobe koja je otvorila taj račun, kako bi bio protiv nje pokrenut progon.

Da moguce je, ali ako ti registriras mail imeprezime bilo tko drugi ne moze registrirati mail ime.prezime ili ImePrezime odnosno takav mail google prepoznaje kao tvoj mail. Mogao bi na primjer registrirati imeprezime01.

moja sestra ima mail imeprezime a ja ime.prezime vidis da je moguce

Otkad je to tako? ako ti imas [email protected] ja sasvim sigurno mogu imati mail [email protected] nemam pojma u cemu je tu problem. Gdje si ti procitao to sto si napisao?

Ni ja ne kužim gdje je ovdje problem ali ajd.

Jednom je jedan lik registrirao mail [email protected] (po mom imenu) i poslao mom hosting provideru mail da resetira hosting podatke na taj mail jer sam ih ja kao izgubio pa da mi trebaju novi. Ovi su na to nasjeli i poslali podatke od hostinga tom prevarantu i taj je na neki način preko tih podataka upao i na moj gmail i adsense accaunt a preko njih upao i u moj registar domena i na hostgator i pokrenu postupak prebacivanja domena i izmjenio lozinke za sve druge hostinge.

Trebao sam izgubiti sve domene ali srečom su me ovi iz Infoneta nazvali na mobitel i pitali jel istina da selim sve domene na drugi registar jer im je bilo čudno pa su htjeli provjeriti, a meni prva čuti.

Bilo sranja dosta, srečom google reagira dosta brzo kada je u pitanje krađa google accaunta što dokazuje da google u stvari ima jaku podršku ali namjerno ne žele odgovarati na adsense upite jer bi ih gnjavili svaki dan sa upitima čim im padne zarada ili bude jedan slučajni klik a google na to ne želi odgovarati.

2 Likeova

Što si im napravio? Jer to je takav nehaj da je strašno. Nevjerojatno…

A i frajera je za prijaviti policiji, to nisu bezazlene stvari, i policija jako dobro kuži krađu identiteta:

Koji giganti, nisu mogli da zamole da ih nazove sa mobilnog koji imaju u registru, ili da radi provjere pošalju na pravi mail da će poslati info na drugi mail ukoliko se ne odg sa originalnog u nekom roku. Ali kada je u pitanju transfer domena, oni zovu…