Kako najbolje iskoristiti aktivnu Facebook stranicu

ok. dali se netko trenutno bavi Adsenseom i da ima uglavnom promet s Facebooka ? da javi koliko zarađuje na legalan način ?

Ovo vazi za Balkan, kada sam pocinjao sa tim i radio za Balkan ne secam se da sam ikada presao 350e mesecno. Dok sam od stranaca nekada uzimao i po 700e dnevno.

51800927_267577727470865_1949983549738188800_n
:slight_smile:
51692446_301687267194337_7061096487127613440_n

Ovo su neka dva random screenshota iz perioda dok sam radio bh adsense.

Ovo potpisujem, mnogo je bolje imati nesto legit nego blackhat.

Naravno sada je mnogo teze raditi adsense bh nego sto je bilo pre par godina. Ali jos uvek je moguce.

ovakva zarada ili barem slična danas nije moguća ?

Ne vidim zasto ne bi bila moguca. Ovo su skrinsotovi od pre 8-9 meseci.

Na koju foru je ovo radjeno…pa 0.80 cpc haha

i koliko puta je prošla isplata na toj fori :smiley:

Strana poseta, uglavnom mi je CPC bio oko 1e

Na ovom nalogu oko dve godine. A CTR je uvek bio oko 20%. Da sam se potrudio da spustim CTR sigurno bi duze trajalo :smiley:


Da napomenem, nisam radio ni metodu sa VPNom ni metodu sa popupom, vec nesto sto sam ja osmislio (sigurno nisam prvi i jedini koji je to tako radio, ali nisam video da iko drugi tako radi).

Ma kontam bh posjeta…

Sta tacno mislis pod tim “bh poseta” ?

Pa kako si napisao, mislio sam da se na slici radi o domacem traficu, tj posjeti iz bosne. Pa sam zato i pitao pomocu kojih trikova je cpc 0.80.

iskreno čisto sumnjam da su 2 godine prolazile isplate sa 70 € revenue per mile i ctrom od 10% ali eto, neka bude

Bas volim ove ljude sto misle da su najpametiniji i nikako sebi ne mogu da dopuste da priznaju da nekad nisu u pravu :slight_smile:

Kao sto sam rekao CTR je u proseku bio 20%. Tih 10% je samo na tom screenshotu :joy:

1 Like

Naravno da je moguce evo ti onog majmuna na dnevnoj dozi bosnje. Mjesecima krade sa pop-upom ja sam ga prijavio do sad 1000 puta, nikad jos nije dobio ban. Na najmizerniji nacin vara bez sankcije.

ja baš mogu sebi priznat da nisam upravu, ali da neko 2 godine ima rpm 70 € i ctr 10% ne mogu da vjerujem … kontaš li da su to dvije različite stvari, jednostavno ne mogu da povjerujem, ne zato što mi je nešto krivo, ja sa adsenseom nemam dodirne tačke od 2015. godine, baš me briga

Kaže čovjek odbiju na kraju sve, ctr 1-3, rpm 2-5, cpc 0,20 zarada ubitacna. Za gospodina koji misli sa su šuplje, vidjet će po isplatama stanje i isplaćivanje.

4 Likeova

ovo je posao, napokon da neko konkretno nešto napiše :slight_smile:

Nice :slight_smile: (20)

navedeni iznosi su ostvareni putem pop up metode ili koje metoda ako nije tajna.

a posjeta dolazi sa facebook stranica koja ima koliko like.ova ?

hvala

Što ste zapeli za taj pop-up, to mi je 25% zarade … ako i toliko… postavite ovdje pitanje, na pm nemam kad svakome odgovarati posebno.

Ako je tema zabreljenja, ma da mislim da je ovo diskutovanje o tome, ja nikog ne nagovaram da išta radi, svako ima pravo izbora. Ako je frka slobodno opomenite ja pazim da šta ne preletim :slight_smile:

Pop-up mi služi za balansiranje CPC tj da smanji one klikove koji po kliku dobijem 1e-100e i da bude mali, CTR i RPM smanjivam, pagebreaks, prevare linkovu za druge clickbait naslove, reload obicna js skripta koja se pali tokom ponoci do 9 ujutro i na razne clanke u različite intervale radi reload tako da ne bude reload identičan na svakom članku.

Klikove od reklame i firmi tehnološki, te rentcar, te razni sranja guglaš upratiš, snimiš, na firefoxu možeš čak exporati te cookies, što si imao na vpn USA, te importaš ih i imaš ih na BiH. Ma da i VPN klikovi prodju ako držiš statistiku malu.

2 Likeova

ti radiš sa VPN i klikaš sebi na reklame, a sa posjetom od fb-a regulišeš cpc i ctr ?