Kako najbolje iskoristiti aktivnu Facebook stranicu

bok,

hvala na objašnjenju. međutim ako bi mogao malo detaljnije objasniti pagebreaks. što točno radiš po tom pitanju. i ovo što si napisao: prevare linkovu za druge clickbait naslove ?

hvala

ako je tako onda svaka čast, onda adsense prevare opet rade

zbog vas normalan čovjek sa naših prostora ne može dobiti kako treba adsense nalog, a ni klik iz naših država nije nešto … ali eto svaka čast

vidim da jedan mjesec ne radite ništa, pa onda sledeći radite, čekate isplatu pa opet sljedeći mjesec čekate da vas neće banovati

još mi reci da si iz živinica, srebrenika ili jelaha

1 Like

Iz Mostara sam.

A što se tiče računa odobrim 10-15 za mjesec dana. Samo domenu promijenim i back-up uradim već imam baze sajtova koji su prolazili i pošaljem, malo pregleda i prođe. Kao i ja i ti imaš šta trebaš da ti odobre račun ili sajt, ispuniš odobriš vratiš svoj sajt backup i to je to.

Ne radim sa VPN toliko, nekoliko klikova VPN su banalni, baš zato što klik nije nešto i mi smo dno dna, zato i radi većina ovo. A što se tiče tog kraja tamo ne radim sa njima.

Ovom gore, pagebreak na wp, prelomiš članak na više dijelova i imaš ono napravis “KLIKNI ZA NASTAVAK” i dobijaš preglede i impresije, staviš u dno PROČITAJ JOŠ i naslovne neke click bait da klikne ili pogledaj video, dodaš na dnu članka reklamu kod tog teksta za nastavak jer većina ljudi ima debele prste pa hoce da kliknu nastavak kliknu reklamu. I slične cake …

4 Likeova

ako su te cake koje si naveo, onda to i nije veliki problem

domaća ili strana publika?

Ne kontam kako ovo dobijes bez vpn-a ili nekog ko ce kliknuti iz jake zemlje?

Nema opet, rade sve vreme.

Ne mozes dobiti odobren adsense nalog sa sranje sajtom, najlakse je okriviti drugog.

vidim da se meni obraćaš, ja ne radim sa adsenseom od 2015e godine, ali pratim sve šta se dešava vezano za google i algoritme i adblockere i sve … do 2016e su ljudi uzimali ogromne pare na adsenseu, djelovali su bukvalno kao organizovane grupe, znam lično likove koji su održavali naloge za likove iznad njih i mjesečno skupljali sve i odnosili procenat, dakle sve po dogovoru … neki su to radili kada su radili i indijci … i većina ih je 2016e prešla na druge grane industrije gdje su također postigli strašne rezultate, nemoj me ti učiti da li se radi sve vrijeme ili ne molim te, znam dobro prije par godina kad ste plakali po forumima kako su vam ispušili sve adsense naloge … zato tišu

jedino gdje se možemo složiti je da google nije kompanija koja je bila prije 3-4-5 godina a to znam jer pratim ljude koji su u projektima čiji je glavni oponent google … oni su uspjeli da zaobiđu regulative googlea na način kakav nije bilo moguće uraditi prije 3-4-5 godina, znači da se google opustio a i ovi primjeri sada pokazuju da google ne radi šta je radio prije par godina

a da je teško dobiti adsense nalog možemo se uvjeriti na temama na ovom forumu i na mnogim drugim mjestima, gdje ljudi sa sasvim solidnim sajtovima ne prolaze preglede

naravno da ne radi, ovog prevaranta sto sam pomenuo dnevna doza bosnje i njegovo sranje vremeplov.online sam licno prijavio 1000 puta. ove lopove ostale nisam pratio, ali ovaj na slici gore se nakrade za mjesec ko neki posteno godinu.

slažem se u potpunosti, ali je i dalje bolje nego što je bilo 2015. godine … tu statistiku što vidiš množi sa 15 puta … toliko naloga i domena su neke grupe imale 2015. godine …

što se tiče vremeplov.online, na tom serveru su još bile i ove domene

novost . life
zanimljivi . club
svjetski . today
sarajevski . bid
ljepota . life
igman . today
faktor . life
balkanski . online

a jedina trenutno aktivna je

xnovosti . com

Znam pratim tog glupana odavno i prijavljujem sve te njegove gluposti, ali ova se drzi mjesecima uz upaljen pop-up sto rezultira da se googlu ■■■■ za ovakvim.

ok. hvala na objašnjenju.

i koliko klikova mjesečno napravite putem VPN-a ? i čiji VPN koristite i koju državu odaberete za VPN. i koliko like-ova ima facebook stranica sa koje dolaze posjete. čisto da dobijem sliku oko toga.

hvala

BH Adsenseom sam se bavio od 2013. do 2018. i do sada mi je banovan samo jedan nalog pre par meseci (nakon prestanka bavljena tim, ocigledno su ga iz nekog razloga rucno proveravali zato sto je par meseci bio neaktivan).

Banovani su nalozi uglavnom ljudi sa popupom jer su na veoma glup nacin to radili. Od 2013. do 2016. sam radio sa popupom i nisam imao nikakvih problema. Smislio sam bolji nacin zarade koji sam praktikovao od 2016. do 2018. dosta je bio sigurniji od popupa, laksi i mnooogo veca zarada.

Zapravo se ne slazemo, jer je google u odnosu na pre par godina dosta poostrio sve. Na dosta nacina se trudi da onemoguci ljude koji ga varaju, sigurno su smanjili procenat ljudi koji to radi. Npr. uveli su da svaki sajt mora biti proveren pre nego sto mu se odobre reklame. Sto znaci da ne mozes kao pre sa jednim sajtom da napravis nalog i onda nagruvas milion spam sajtova. Ali i to je sprecilo uglavnom klince bez mozga koji su burnovali milion naloga pre toga. Svako ko razmislja veoma lako moze da obidje tu “prepreku”.

Ti ljudi umesto da poprave na sajtu sta ne valja, oni uglavnom placu po forumima.

Znam dva lika koja su oko 2015. sa veoma jednostavnom js skriptom za godinu dana zaradili preko 100k evra. Sada je to nije moguce toliko lako uraditi, kao sto sam rekao google je dosta radio na sprecavanju toga.

Daj još neki “trik” gde postaviti reklame i kako dobiti veći CTR … :wink:

Jedan od retkih koji zele da povecaju CTR

Trenutno je Google mnogo poostrio kriterije u odnosu na prethodne tri godine, tada je radio i ko treba i ko ne treba, sa VPN, pop up, refreshom, kasnije page break, sve se moglo ustimati. Medjutim sada je malo teze, mnogo, al bas mnogo je ljudi banovano, i tesko je dobiti novi racun. Ja npr. imam sigurno 7 Fb stranica, odredjeni broj Fb acc, ali adsense ne dozvoljava povezivanje weba sa racunom, dok Google sve racune koje kupim expresno banuje, tako da sam u problemu :grin::grin: Tako da ko god kaze da je sada lakse nego ranije, vara se :grin:

1 Like

Koliko vidim svi to ovdje vec i znaju, nego neki tvrde da i danas to prolazi. Nego ima li ko ideju iz naslova, bez ovih crnih metoda :grin:

I vec tri puta pitam, niko ne odgovara a 80% je u newsu, koliki je rpm?? To je najlakse mlatiti…

To zavisi isključivo od tvoje ili tvojih stranica, odnosno odakle su fanovi. Može da varira baš mnogo. Imao sam grupu FB stranica od kojih je posjeta donosila oko 0,80 EUR dok je druga grupa stranica donosila 1,2 EUR…

Ali recimo da je prosjek što sam viđao od 0,5 do 1,5 EUR za AdSense, oko 0,60$ MGID, AdNow oko 0,30$…

1 Like

Znam, nego prosjek me zanimao, davno sam imao jednu u toj niche…Hvala.

VPN različiti, express, nord, okayfreedom, sto više i različiti adresa to bolje … USA, Canada, Njemačka, Austrija, zavisi odakle mi je publika taj dan. Ma da VPN malo skroz koristimo… Stranica nije bitna, jer imam fb fake profile koji filaju fb grupe i podijelim i pokrenem svadju i nešto tako da post dobije reach, imam xyz stranicu na kojoj podijelim članak i dijelim u grupe da ne bi popusio da fb domenu blokira i to u intervalima, posjete imam i sa insta…

To što vi neki tvrdite da je nemoguće dodati domenu na račun su bezveze priče, zadovoljite uslove koji vam stoje i odoborit će vam, prodje mi računa sa 15 članaka i odobre ga. Samo u ova dva mjeseca sam odobrio 6 računa i uvijek isti sajt pošaljem, tj backup i reupload i ide. Sve bi gotovo, sjedi malo nadji vijesti i sadržaj kvalitet i kopiraj i pošalji.

Kao pošten koliko god radio neće ti se isplatiti za balkan, a da je google zaoštrio pravila jeste a i za to pogledajte prošlu godinu i kad su dobili onu kaznu, postalo je kritično. Sad zbog mene ovog onog, da je teže odobrit račun, pustite šuplje.

Jel ima neko račun koji je strani a da je isplaćivao paypalom ili payonerom, kako to ide i koliko naši uzimaju proviziju? Nisam čitao da pravila da se ne može isplaćivati ako su zemlja adsense i bankovnog računa različite, te sam poslao na kolegu vani jedan račun. Jedini mi slučaj jer sam na svoje ime odobrio bruku računa, ne znam šta mi sad bi da se pravim pametan.

Ako imate pitanja kakvi u vezi računa i pitajte, odgovorit ću, a usput može li mi neko objasniti to za payoner i paypal.

2 Likeova

Payoneer ne mozes povezati sa Adsense, a posalji mi na pm ako stignes i ako kupujes gdje fb profile.