Kako najbolje iskoristiti aktivnu Facebook stranicu

U podesavanjima mozes promeniti ime.

Isplata na payoneer je davno radila, sada ne. :smiley:

Ja kada sam intemzivno radio, racuni su se mogli odobriti na svakom blogu koji napravos, sada to vise nije slucaj, ja npr. Za svoju mamamia.live, dobio sam vise od pet odbijenica, a i banova je kao u prici, sto prije nije bio slucaj, ali da se moze raditi, moze opet, ljudi rade, uzimaju milje eura mjesecno.

Ne kontaš, @NekoIzMase fora je da ti račun na zemlju koju si napravio mora biti bankovni, sve možeš promijeniti osim zemlje …

Aha, onda jebiga. Ja kada sam isplacivao na jednog drugara od preko, jedan acc mu je isao na bankovni racun, a drugi smo isplacivali preko cekova.

Moras imati americki adsense pa da povezes sa payoneer.

Mene bi zanimalo kako dobijes odobrenje za web sajt, sta se promjenilo, u cemu je sada fazon, evo moj sajt www.mamimia.live, sta bi preporucio da se izmijeni?

To je napisao m4ki koji koliko sam procitao,ima mnogo iskustva sa GA a ne ja.Moj odgovor bi bio da apliciras,pa nek ti ovi iz GA objasne sta da izmenis,ako trebaju izmene.

Znaci ukoliko racun otvorim na Spanjolsku i racun mora biti u Spanjolskoj, to je jedini uvjet?

Ovi lopovi izricito kradu od webmajstora i isto to se propagira na webmajstor forumu, bolesno. Zamislite udjete u banku i na zidu zalijepe upustvo kako da se banka pljacka vi ste bolesni

1 Like

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Ja ne pisem o prevarama i ne radim te prevare,nego mi nije jasno kako klikne sa BH ip adresom reklamu,koja se prikaze za americko trziste preko vps i taj klik prodje i naplati se.

Cookies, upališ VPN i guglaš reklame, spremiš cookies i importas na Bosni i prikazuje ti te reklame, tako ih dobiješ. Lijepo sam pitao i rekao ako je problem, nek mi kaže, ali ljudi pitaju i diskutujemo.

Voditi na forumu diskusiju o načinu i uzgoju trave nije isto kao i što neko radi u svojoj kući ili dok ne vrši distribuciju iste.

3 Likeova

Ovaj deo mi nije jasan i ne znam sta i kako se to radi ,to sam ti poslao i u porukama.Pripremam teren ako mi ugase ili banuju adsense iako radim posteno.

Ja sam jednom probao taj popup ali adsense nije racunao te klikove. Sigurno sam nesto pogresno uradio.
Kupio sam popup na olx.ba i sve podesio, postavio popularan clanak na face, puknuo reklamu 20$ i clanak procitan oko 5k ali zarada kao i ranije, nikakv efekat.

@m4ki sto sam pogresno radio?

Kupio si popup sa olx.ba :smiley:

Bez zezanja sad, da li je mogao da se ugasi taj popup?

Popup je radio fino, ali zarada je bila ista kao i ranije, nisam primjetio razluku, sigurno se stalno pojavljivo kad se udje sa Facebook-a

Jesi li ikako promijenio kod iz popup-a kojeg si kupio… Ostao tudji adsense drugi dobio klikove i zaradu, a ti platio promociju :D.

Ko još kupuje takve stvari, napišeš sebi. Ako ces raditi popup to placanje reklami i promocija je gubljenje vremena. Iskreno… Prodaš članak i fake news i probaš po grupama da pošalješ da se raširi i dijele ljudi. Sve što zaradiš je vrh, a vide i dijaspora i drugi klikcu i dobijes boljih klikova. Ne samo kao kad platiš reklamu.

Ma daj @m4ki nisam bas toliko glup da to nisam promjenio, nego jednostavno nesto nije bilo dobro iako se popup stalno pojavljivo kad se dodje sa fb

Onda ti popup ili nesto nije valjalo, ne moguce da ne racuna klikove.

Ako se moze naci neki na netu @m4ki pisi u pp