Kako najbolje iskoristiti aktivnu Facebook stranicu

@Alen_Klica nisi mi odgovorio na pitanje, a pokusavam da ti pomognem…

@NekoIzMase ako mislis da li je imao X za gasenje odgovor je da

Kako je tebe ■■■■■■■ taj covek koji ti je prodao taj popup. :smiley:

Koja je poenta ako moze da se ugasi? Logicno da ce 99% ljudi kliknuti X…

@NekoIzMase to je najmanji problem ukloniti X iz koda, inace ja sa adsense zaradim oko 400$ mjesecno jer imam veliku fb stranicu sa preko 100k lajkova.

Koliko bi zaradio sa tim popup varanjem, neka procjena?

Pa zasto ga ne uklonis? Zbog cega si ti tacno platio tu skriptu?
Kada radis popup najbitnija stvar je da ne moze da se ugasi popup.

Ja sam popup poslednji put radio u 2016. :smiley: Ne znam koliko su relevantni ti podaci sada…
Koliko se secam najvise sto sam uzeo za jedan dan je bilo oko 70-80 evra. Ta vest je otisla bas viralno. A uglavnom je bilo 10-20e dnevno zarade.

Pa to je onda malo, ja sa IA+adsense mogu da uzmem od 1000 do cak 2000 eura legalno (naravno skoro citav dan sjedim za pc)
Vidim ovdje neki spominju bez problema 10k eura mjesecno ali to je valjda samo snovi balkanaca

Pa za to je potrebna malo naprednija metoda od popupa. Ja sam zaradjivao 2-5k mesecno za 10 minuta posla dnevno…

@NekoIzMase koja metoda?

Kao sto sam rekao jos uvek nisam video da neko to radi, tako da ne zelim da otkrivam.

upravo je taj popup donosio tu zaradu prije 5 godina :smiley:

prije 3 dana, nakon Šabanove smrti, 150e ladno bez stranica i ti zajebancija … samo ti je bitno pratiti i prepoznati udarnu vijest, razbacat po udarnim grupama i na konju si …

A za taj popup nemoj majketi pisati ovdje pisi pm ili bilo šta… Možeš uzeti na adsu sigurno 1500-2000, ako imas toliko legalno.

1 Like

Ne želim se praviti svetac, ali da li shvatate koga potkradate? Potkradate Google, jednu od najjačih i najnaprednijih tehnoloških firmi na svijetu. Zar stvarno mislite da ćete proći nekažnjeno? To jest, da ćete jednog dana morati vratitit sav taj novac i na sve to još platiti i ogromnu kaznu? Ok, možda trenutno ne kažnjavaju, jer vjerovatno nemaju veliki kadar zadužen za ovakve stvari, ali to ne znači da neće imati u narednih 5-10 godina, a kao što znate, vaš svaki trag na internetu je zapisan, tako da ako vas budu htjeli pronaći, pronaći će. Razmislite o ovome :wink:

kradu od oglašivača, što domaćih što stranih a usput i narušavaju integritet adsense ekosistema

1 Like

Kradeš i od Googlea, jer njemu, ako se ne varam, ide oko 45% zarade od klika. Dodaj još na to da će Google učiniti sve da zaštiti svoje oglašivače, jer mu oni donose oko 85% zarade u cijeloj kompaniji. Tako da će u budućnosti sigurno smisliti nešto i po ovom pitanju kako bi ih zaštitili.

1 Like

pa vidi sta si napiso… ne da ne krade od googla, nego mu cak yaradjuju dodatno… jer kad oni ukradu od onog sto plati oglas, guglu svakako ide 30%, znaci kad se gleda samo to kliktanje na reklame- google tu direktno zaradjuje…

Problem je dugorocni jer ce manje zaradjivat od reklama ako ne stanu na stranu ovih sto placaju reklame…

već se zarađuje manje, svako ko radi sa adsenseom zna koliki je rpm bio 2015. a koliki je sad (ima izuzetaka naravno, od sajta do sajta)

neće ljudi da prave kampanje za naše tržište jer će im neki klinjo iz srebrenika ukrasti 5-10-50e jer ima reklamu u popupu

ali to je mentalitet naših ljudi, brat brata bi zajebo

treba napraviti sajt koji će indeksirati takve sajtove, sve sa dokazima, da oglašivači mogu te sajtove blacklistati … svojevremeno je pile, suosnivač dernek. ba, gamers. ba i pik.ba, napravio takav sajt … sajt je bio na domeni AdsBlackList com … https://web.archive.org/web/20060401000000*/AdsBlackList.com

3 Likeova

@m4ki moze li objasnjenje za guglanje reklama

Treba to sve dokazati,odbrana moze biti da je sajt hakovan i ubacen pop up da bi se napravila steta…ovi iz srebrenika su vec sigurno potrosili novac :joy::joy:

To što će se netko praviti blesav da nije znao ili da mu je ‘hakovan i ubačen pop up’ sud ne zanima i ne puši te fore. Kako nas uče na pol.akademiji ‘neznanje nije opravdanje’.

… i podnijeti privatnu tužbu ukoliko se radi o većoj materijalnoj šteti.

ako neko uzima mjesečno 3-4-5k € i ne uloži u white hat internet marketing taj je dalabu teška

1 Like