Kako najbolje iskoristiti aktivnu Facebook stranicu

Okrenuše ljudi i 500k e, pa otvoriše na djeda nenu i neke desete račune u banci, isplatiše, niko ne odgovara, niko porez ne plati, više imena, više svega. Bila priča i prošla.

Sta je dokaz za ubacen pop up,moze biti odbrana da je fotosopirano sve,jer pop up koliko vidim ubace malo na dan i ne bude stalno…a to pravljenje blesav nije losa odbrana :joy:

Ode na skupe stvari,automobile,provod…sto vise imaju vise trose.Oni bi pre odlezali malo u zatvoru nego vratili novac.

Vidi se da nisi imao nikakav kontakt sa google supportom ako mislis da bi to proslo :slight_smile:

Nisam nikad imao kontakt,jer ja sve po propisima radim i uzmem 100e nekad mesecno a nekada i u dva meseca.A ovo o fotosopu se odnosi na sud i dokaz,jer kako ce na sudu dokazati da je bilo pop up jer se on skloni.

archive.org, video snimci, screenshotovi, ne znam sta je od toga validno na sudu. Ali sigurno imaju nacina da dokazu.

Mislim da je raspravljanje u ovoj temi oko dokazivanja te stvari na sudu jednako raspravljanju o uzgajanju pingvina. :smiley:

2 Likeova

I to sto kazes,niko jos nije odgovarao a mi ovde ko pametni a ja prvi kao pametan :joy: ispada da se moze napraviti u fotosopu ili fake video snimak za svaki sajt da ima pop up i banuju ga na guglu a na sudu odgovara…

Moze pomoc, imam dosta Facebook stranica a i portala :slight_smile:

Ja sam najviše uspio 5ke da isplatim, ali su to bili klikovi a ne pop up. Nas 30-40 medjusobno kliktali jedni drugima USU i ostale “jake” zemlje. A sad ne daju više tako lopovi iz googlea, sve uzimaju sebi hehe

Citam i ne vjerujem, dakle oni su lopovi sto nedaju pare za prijevaru? :grin::grin::grin:

3 Likeova

Sram ih bilo sto stite oglasivace haha

A šta da ti kažem, imao sam dosta pregleda 50-70k dnevno pa je i moglo, al nije RPM bio visok, bude oko 0.5 bez pop upa i klikova.
Ma zezam se ja, znam da oni se trude da ih zaštite al me ne moze niko ubijedit da su mi na ovim računima što su me banovali sve te pare vratili oglasivačima a ne ostavili sebi :smiley:

u vezi čega ti treba pomoć ?

Sve velike tvrtke plaćaju reklame portalima s aktivnim članstvom iznad 50.000. No, portal treba biti ozbiljan, ako je turizam onda se oglašavaju primjerice hotelske kuće. Šteta je čitati da to imate, a nitko ne spominje kakve portale imate pa da konkretno i napišem kako se može zaraditi. Ja sam uzimao 3000 kn po baneru…

Jesul kod vas malo srezali preglede ?

Kakve veze ova tema ima s tim???

I dajte ne pisite mi ovdje gluposti, tema nije kako da se prevari Adsense. Stranica trenutno 59k i dalje ne iskoristena i fantastican reach…