Kako naplatiti usluge velikom broju korisnika?

Pozdrav,

uskoro otvaram jos jedan sajt i nudicu premium clanstvo po nekoj sitnoj ceni, npr 2 evra za 3 meseca…uglavnom, posetioci ce biti iz inostranstva (Evropa i Amerika) i interesuje me na koji je nacin najbolje i najlakse naplatiti im?

Pritom, ja imam manje od 18 godina, tako da bi bilo pozeljno da je opcija koju mi predlozite dostupna i maloletnicima, mada nije problem ni ako mora da se bude punoletan, naci cu ja nekoga.

Pretpostavljam da je PayPal tu najbolji, ali ne znam nista o njemu, pa je svaka pomoc dobrodosla.

Unapred hvala!

ne… paypal nije najbolji…

probaj sa alertpay… meni je dosta bolji… mada ga ne koriste mnogi…

samo ja mislim da paypal ne podrzava isplate na balkanu… mozda samo slovenia…

a i ovisi ti sve sto ces ti to ponuditi da to kosta ali i vrijesi 2-3 eura …

Trenutno samo Slovenija može primati uplate što se PayPala tiče. Hrvatska i ostale “balkanske” zemlje ne spadaju u tu grupaciju, na žalost mnogih. :dolje:

Dugo koristiš AlertPay? Može koja informacija o tome (može i na PM da ovdje ne zachatavamo). :slight_smile:

ali i alert pay je upitan u zadnje vrijeme… cini mi se da je neko pricao kako ce se i on povuci sa balkana…

p.s. sto mi se ne javi sinoc?!

i evo imas sms servis… besplatan…

ljudi posalju sms i uzme im sa racuna, i ti dobijes proviziju tu… ugl 40%

ali cijene su razlicite… za mene je to najbolji servis za masovno naplacivanje manjih suma novca…

evo ti pa se registruj. ragistracija

i ukucan invitacioni kod i dobit ces €5 na racunu…

invitacioni kod je: xapuc

:ded:

Da, SMS servis je najbolja solucija za to ali je problem u tome što ti dobar deo zarade uzme provajder…

[quote=“xapuc”]i evo imas sms servis… besplatan…

ljudi posalju sms i uzme im sa racuna, i ti dobijes proviziju tu… ugl 40%

ali cijene su razlicite… za mene je to najbolji servis za masovno naplacivanje manjih suma novca…

evo ti pa se registruj. registracija

i ukucan invitacioni kod i dobit ces €5 na racunu…

invitacioni kod je: xapuc

:ded:[/quote]

Molim moderatora da ukloni affiliate link

xapuc stalno grijesis, prvo dupla tema istog naziva u nekoliko dana sad ovi refferal linkovi…
procitaj pravila

covjek nikada da nauci :nono:

ako želiš baš primati na paypal, onda fino odabereš državu slovenija. i verificiraš ga s VCC ili s slovenskom karticom.

meni je moneybookers odličan :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja