Kako-napraviti.com

Evo pokrenuo sam novu stranicu Kako Napraviti

Zanimljivo ime domene, i to je to.

Sta ce ti onda Kako Blokirati :slight_smile: srecno, meni je vrhunsi sajt kakopedija.com pa vidi mozda ti padne neka ideja oko dizajna i funkcionalnosti…

I šta sad ? Obična TwentyTwelve WP tema,nema se tu ništa više reći :slight_smile:

he he, pa samo kažem da sam pokrenuo novu web stranicu , temu ću promjeniti kad napišem preko 10 članaka, tek sam ju prije dva dana napravio. Kad ju promjenim biti će neka minimalistićka, jako jednostavna sa što manje elemenata, nešto slično TwentyTwelve WP :stuck_out_tongue: :P.

Slušaj, ovaj pdf se zove Recenzije vaših webova.

Da li znaš što znači riječ recenzija ?
Prevedeno sa engleskog, bilo bi - kritički pregled.
Recenziju (pregled) možeš dobiti na pola puta ili na kraju posla.

A šta ćemo mi tebi pregledati ?
Kako si kupio domenu pred 3 dana ?

Znači, Recenzije vaših webova.
A ne Kupio sam domenu pred 3 dana i treba mi backlink.
Ili Kako napraviti webmajstore glupima…

ok, mislio sam da je ovo nevažni dio foruma koji služi samo za vlastito reklamiranje, ali očito sam se prevario . Složio sam neki template za blog ,tj. preuzeo gotovi i malo promjenio, još trebam logo napraviti. Uglavnom ideja stranica, kao što sam naslov kaže je da sadrži sve moguće tutorijale s naglaskom na Kako napraviti nešto. Kasnije planiram uvesti mogućnost registracije korisnika, sustava bodovanja članova , članovi će moći sami pisati članke, na kraju mjeseca oni koji budu imali najviše bodova dobivati neke nagrade, kao rapidshare premium account i sl.