Kako napraviti multilanguage site s razlicitim domenama

Znači, dobro sam pretpostavio:

…mislim, ne pada mi na pamet niti jedan drugi postojeći “sistem” koji bi mogao rješiti traženi zadatak. Ako ima bolji način za ophođenje sa crawlerima, bilo bi dobro znati…

Ako rangiras za ciljanu rijec koja je ista na vise jezika npr Zagreb kako se prilagoditi da google u njemackoj bolje ne rangira hrvatsku verziju od njemacke kad je ista kljucna rijec na hr i na de.

Ja bi pustio da Google brine oko toga. On je taj koji bi trebao znati da je posjetioc Njemac…i što će mu pokazati. Vjerujem da će u budućnosti možda i kompletni rezultati pretraživanja biti customizirani prema osobi koja pretražuje…a ne samo prema jeziku osobe koja pretražuje.

Da ali mi je google hrvatsku verziju bolje rangirao od.njemacke na njemackom googleu. To sto.kazes google.vec sad customizira pretragu prema korisniku.

Ista stvar i sa ovim https://www.hostinger.hr ljudi imaju svaku domenu za svaki jezik, stvarno me zanima kako?

Imaju neki ugovor o poslovnoj suradnji ? Pada mi na pamet, jer inače teško da mogu samostalno biti vlasnik hr domene, bez valjane adrese poslovnog subjekta na teritoriju RH

C/P
Podaci o korisniku:

IGM DIZAJN d.o.o.

Selišće 38 A, 10437, Rakitje, Hrvatska

[email protected]

NS zapisi:

ns1.hostinger.hr
ns2.hostinger.hr
ns3.hostinger.hr
ns4.hostinger.hr

Registrar:

Logomedia d.o.o.

Datum isteka:

08.01.2019